Tanıtım Freelancer Satış Ortaklığı ile Pasif Gelir Kazanmak İstemez Misiniz?

vortex1

Yeni Üye
Katılım
9 Eki 2021
Mesajlar
8
Tepkime puanı
0
Puanları
1
Konum
mersin
lrka7np.jpg
Merhaba, bugün sizlere herhangi bir dil bilmeden, programlama, tasarım, yazılım ya da farklı bir gereksinime sahip olmadan, kargosuz, stoksuz, maliyetsiz hatta ve hatta herhangi bir web sitesi ya da sosyal medya hesabı bile olmadan dijital gelir elde etme yöntemini açıklıyorum.

Webly Freelancer web sitesi ile satış ortaklığından pasif gelir elde etmeniz için yapmanız gereken basit adımları bir sonraki aşamada açıklayacağım. Öncelikle dijital satış ortaklığı nedir ona bakalım.

Dijital satış ortaklığı halihazırda yayında olan bir kişi ya da kurum tarafından satışı olan hizmetlerin linklerini paylaşarak ilgili web sitesinin satış ve üye kayıtlarından hatta yönlendirdiğiniz ziyaretçilerden para kazanma tekniğidir.Nereden Başlamalısınız?

Öncelikle web sitesinde bir üyelik açmanız gerekiyor, endişelenmeyin hiç bir aşamada hiç bir ücret ödemiyorsunuz. webly.com.tr sitesinden bir üyelik açtıktan sonra 2. aşamada pazarlamak istediğiniz hizmetleri seçiyorsunuz. Tüm kategoriler sekmesinden daha net bir şekilde görebileceğiniz yaklaşık 150 kategori içerisinde yüzlerce farklı hizmet var. Programlamadan, tasarıma, mobil oyundan, seo paketlerine kadar onlarca farklı hizmet yer alıyor ve bu hizmetleri freelance üyeler halihazırda satıyorlar.Peki Siz Nasıl Kazanacaksınız?

Site içerisinde herhangi bir hizmeti seçtiğinizi düşünelim ve üye olduktan sonra Satış Ortaklığı bu linke girerek az önce tespit ettiğiniz hizmetin satış linkini yapıştırıp link oluştura tıklıyoruz. Artık karşımıza gelen yeni link (Ref'li Linkiniz: şeklinde gözükür ) bizim üyeliğimizin satış ortaklığı linki. Ve bu linke tıklayarak alım yapılan her iş üzerinden %10 komisyon kazanıyoruz.Oluşturulan Linklere Doğru Ziyaretçi Nasıl Çekilir?

Pek çok farklı teknik ile linklere hit çekebilir ve satış gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz.

 • Google adwords ile ref’li linkinize reklam çıkabilirsiniz
 • Ref’li linkinizi sosyal medya hesaplarında paylaşabilirsiniz
 • Ref’li linkinizi forum, blog, portal vb. sitelerde paylaşabilirsiniz.
 • Ref’li linkinizi whatsapp ve telegram gruplarınızda paylaşabilirsiniz.
 • Gerçek satışa yönelik, gerçek insanların olduğu her platformda linklerinizi paylaşabilirsiniz.
 • Herhangi bir web sitenizde reklam alanlarına reklam görseli ekleyerek ve görsele ref’li linkinizi ekleyebilirsiniz.Kazançlar Nasıl Takip Edilebilir?

Profil sayfanızda yer alan ödemeler sekmesinde satış ortaklığı kısmında anlık olarak gelirlerinizi görebilirsiniz.Hangi Şekilde Ne Kadar Kazanırım?

 • Ref’li linkinize tıklayan her üye için 0,10 TL
 • Ref’li linkinizden üye olan her kullanıcı için 0,20 TL
 • Ref’li linkinizden üye olup ilan yayınlayan her üye için 0,20 TL
 • Ref’li linkinizden üye olup bir hizmet satın alımından %10 komisyon
 • Ref’li linkinizden üye olduktan sonra ilan açıp satış yapan her üyeden %1 komisyon
 • Ref’li linkinizden üye olup webly’ye reklam veren her üye için %1 komisyon gibi kazanç alternatifleri yer almaktadır.Rakamsal örnek vermek gerekirse, paylaştığınız bir mobil uygulama ilanı için üye olarak 10.000 liralık bir oyun yazdıran müşteriden, 1.000 TL direkt olarak anında sizin panelinize düşer. Üstelik paylaşılan linkin geçerlilik süresi 90 gün olarak belirtilmiş. Yani çerez süresi 90 gün. Başka bir ifade ile linke tıklar tıklamaz satış olmaz ise bile 90 gün içerisinde müşteri alım yaparsa hesabınıza ödeme aktarılıyor. Webly’nin kullandığı dinamik yeniden pazarlama reklamları göz önünde bulundurulursa harika bir dönüş süresi ve harika bir kazanç kapısı.Freelance Sektöründe En Büyük Ticaret Hacmi Hangi Kategoride?

Seslendirme, seo, backlink, yazılım, mobil yazılım, hazır web sitesi gibi kategoriler, bu sektörde ciddi trafik ve ticari hacmi olan kategoriler olarak karşımıza çıkıyor. Size kalan tek şey seçtiğiniz kategorideki begendiğiniz işleri link oluşturarak paylaşmak.


Ödemeler Nasıl Yapılıyor?

100 TL alt limiti geçtikten sonra ödemeler ertesi gün hesabınıza otomatik olarak yapılmaktadır. Bunun için ödemeler sekmesinde banka bilgilerinizi girmelisiniz, iban bilgilerinizde aralarda boşluk olmamalı.


Sizde üye olarak hemen çalışmalara başlayabilirsiniz.


Refsiz link : Freelancer Hizmetler

Ref’li link : Freelancer Hizmetler
 

Yasal Uyarı

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren webtiryakin.com 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.Knın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Hukuka ve mevzuata aykırı olduğunu düşündüğünüz içeriği BURADAN bildirebilirsiniz. Kısa sürede dönüş yapmaya çalışacağız.
Geri
Üst