• Merhaba Sitemizi Smf den Xenforoya taşıdık bundan dolayı şifrenizi güncellemeniz gerek verdiğimiz rahatsızlıktan dolayı özür dileriz webtiryaki team.

Forum Tanıtımı ve Forum Backlink Kavramı - SEO Gerçekleri - Videolu

Forum Tanıtımı ve Forum Backlink çalışması farklı kavramlardır. Bu içeriğimizde çeşitli Freelancer platformlarında hizmet olarak satılan bu çalışmaları detaylı bir şekilde inceledik.

İçeriğimizde Forum Tanıtımı çalışmasının nasıl olduğunu detaylı bir şekilde anlattık. Yine Sözlük Tanıtımı ve Sözlük Backlink kavramlarına da değindik.

Video'da Anlatılan Konular
✔️ Forum Tanıtımı
✔️ Forum Backlink
✔️ Sözlük Tanıtımı

Yararlanılan Kaynaklar
✔️ Semrush
✔️ Browseo
✔️ Donanım Haber

Kerem

Moderator
Güzel paylaşım emeğinize sağlık ama benim için banlıyor yazmışsınız :ROFLMAO: aşırı link paylaşımı yapılmazsa banlamıyorum merak etmeyin :ROFLMAO:

Güzel paylaşım emeğinize sağlık ama benim için banlıyor yazmışsınız :ROFLMAO: aşırı link paylaşımı yapılmazsa banlamıyorum merak etmeyin :ROFLMAO:
Hocam daha önce tanıtım yapıp da banlandığım forumları ayrı bir listede tutuyorum.
Banlandığım için link de siliniyor, bu yüzden bu forumlara tekrar çalışma yapmıyorum, ayrı tutmamın sebebi bu :)

Kerem

Moderator
Önemli değil hocam, forum ismini öyle bir başlık altında görünce gülümsedim ve burdan yazmak istedim. Emeğinize sağlık, size iyi çalışmalar. 👋

Üst Alt