En kapsamlı bilgi ve eğitim sitesi

Merhaba, tekrar hoş geldiniz!

Bilgi sahibi olanlarla ihtiyaç duyanları buluşturmak, farklı bakış açılarına sahip insanları bir araya getirerek birbirlerini daha iyi anlamalarını sağlamak ve herkesin bilgisini paylaşmasını sağlamak istiyoruz.

Bileceksin53

Yeni Üye
Web sitesi
www.bileceksin.com
En iyi yatırım hem finans anlamında hem de gelecek anlamında kendine yapılan yatırımdır. Bileceksin.com oturduğun yerde ufaktan hafif bir şekilde kendini geliştirme noktasında yani kişisel gelişim noktasında oldukça etkili bir web sitesi. Bildiğiniz üzere Bilgi dünyanın en değerli şeyidir kimileri bunu malumat ve haber almak için kullanır kimileri de vukuf bulup ilim irfanla harmanlayıp bir şeyler icat eder, bu icat ile ilk önce kendisine daha sonrada çevresindekilere fayda sağlar, dünyadaki tüm yaşamlar için aydınlık verir.

Bu bağlamda Bileceksin sizlere harika bir aracı olabilir. Bazen kendimi acaba şöyle yapsaydım nasıl olurdu? Diye düşünüyordum mesela oyuncu nasıl olunur? Ya da daha fantastik ve bilimsel desek daha doğru olur Nükleer Enerji Mühendisi nasıl olunur? Bunların hepsi de temelde bilgiye ve eğitime dayalı şeylerdir, her şeyden önce ahlaki eğitim almak çok önemlidir en basitinden örnek vermek gerekirse: ''spor'' spor yaparken bile eğer nasıl spor yapacağını bilmez isen eğer boş yere vücudunu yormuş olursun, düşünsene aylarca spor yapacaksın ama hepsi de aslında boş yere olacak.

Konu icattan açılmışken günümüz dünyasında bir şeyleri bilmek ya da bilmemek çok zor öyle değil mi, gündemi Bileceksin’den bile takip etsen bazı şeyler gözden kaçıyor, mesela bir web sitesinde Ad yani reklam yayınlamak bu konuda Google adsense işinin ehli ve entegre edilen site sahibine çok güzel para kazandırıyor Bileceksin bir Google adsense hesabı olan bir web sitesi eğer Google adsense hesabı almak istiyorsanız Bileceksin da uzun zaman vakit geçirip paylaşımları dikkatlice analiz etmeniz gerekiyor, ancak Bileceksin da bile olmayan bulunmayan bilgiler var ve de bazı bilgiler var ki adeta toplum ve dünya sana o bilgiyi ''bileceksin'' diye diretir durur. Peki, nedir bu toplumun ve hatta bazen en sevdiğimiz insanların bile direttiği bilgileri kendimce sıralamak gerekirse şöyle sıralarım: Ahlak kuralları, sevgi, saygı, hayatta kalma ve yaşam kuralları. İnsanların bu kurallar arasında en önemsediği kural ''HAYATTA KALMA'' kuralıdır çünkü bu dünyada kendimiz için olmasa bile sevdiklerimizin hayatı için yaşıyoruz, bu bağlamda hayatta kalma kurallarını çok önemsiyor ve biliyoruz. Peki, en güzel yaşam ve hayatta kalma bilgilerini nasıl bulur ve nasıl öğreniriz? Bileceksin bu sorunuzu gayet iyi yanıtlayan içerikler paylaşıyor.

https://www.bileceksin.com

Geri
Üst Alt