Datanes.com hosting hizmetleri

Merhaba, tekrar hoş geldiniz!

Bilgi sahibi olanlarla ihtiyaç duyanları buluşturmak, farklı bakış açılarına sahip insanları bir araya getirerek birbirlerini daha iyi anlamalarını sağlamak ve herkesin bilgisini paylaşmasını sağlamak istiyoruz.

replikacep

Tam Üye
Web sitesi
www.replikacep.com
Merhaba arkadaslar datanes.com dan  1 adet  2 yillik reseller aldim  ben bukadar musteriye ilgi gormedim bayada  destek de ilgilenen arkadas var  5 kisi anlik destek veriyor

Işin ilginc yani  2 gb  ram viriyorlar aldiginiz reseller hesabina  reseller 2 paketini aldim  50 adet hesam açma hakkim var  :)

Daha önce veridyen den aldik  cpu kullanimi  vs  cok kisitli ve ftp de yedek barindirmaya bile izin vermiyorlar  datanes.com ama  cpu sorunu hic yok  suapeng bile atmiyorlar cunki 2 gb ram veriyorlar bence cok iyi

Bide fiyatlari cok uygun herkese önermek istiyorum acikcasi

Ben vds kullaniyordum  birden fazla sitem oldugu icin webmin paneldi  ve hic sevmiyordum  simdi reseller aldim  datanesten kafam rahat 

Gercekten alan pisman olmaz yaklasik 6 aydir kullaniyorum  daha 1 adet sorun yasamadim

Veridyen  burasida uygun ama suspeng den basinizi kaldiramassiniz :)

Cpu sorunu vs yasamak istemiyorsaniz datanes.com dan alirsiniz :)

2 gb ram  var ve cpu kullanimim % 30 ve bazen % 55 ve 60 larin altina dusmuyor  ama suspeng yok  hosting dedigin boyle olur

Geri
Üst Alt