Content vs Backlinks

ravva

Kayitli Üye
Katılım
23 Şub 2019
Mesajlar
28
Tepkime puanı
0
Puanları
1
Yaş
1019
Web sitesi
www.vivaindia.com.mx
I just want to know For google seo which is more important in between Content vs Backlinks, please share your view ?
 

orhan

Moderator
Katılım
5 Ara 2018
Mesajlar
466
Tepkime puanı
80
Puanları
28
[youtube]9h1t5fs5VcI[/youtube]

That’s a scary claim coming from a Google representative.

Does it mean that all of your link-building efforts have been a waste of time?

Well, maybe it does.

It depends on the type of links that you’re building.

There are many factors that make the difference between a good backlink and bad backlink. I’ll explain what those factors are and how to get the good ones.

But first, let’s make sure you understand what a backlink is.

What is a backlink?
A backlink is a link that goes from an external URL to your website. If another website links to a page on your website, you receive a backlink.

[youtube]BkR7L41SroU[/youtube]

And traditionally, these little beauties are excellent for your SEO.

In fact, for a long time, the top-ranking websites simply had to generate a massive amount of backlinks from other websites, regardless of the quality of those backlinks.

Eventually, though, businesses started link building through spammy websites with black hat SEO strategies.

This naturally led Google to update its algorithm to treat each backlink with the attention it deserves, whether that be positive, negative, or neutral.
 

Roberto

Kayitli Üye
Katılım
18 Eyl 2019
Mesajlar
13
Tepkime puanı
0
Puanları
1
Yaş
1019
Her ikisi de eşit derecede önemlidir. Biri diğeri olmadan eksik. Aslında bir maç için iki oyuncu gerektiren bir Tenis oyunu gibidir. Yapı ve içeriği birbirine bağlamak, el ele gider. Güçlü ve ilgi çekici içerik içermeyen linkler oluşturmak veya yüksek kaliteli içerik geliştirmek ancak etkili bir dolandırıcılık oluşturma stratejisi değil, ikisi de bir başarısızlık.

SEO’nun karmaşık yapısını göz önünde bulundurarak, çeşitli arama motorlarının sürekli değişen parametreleri arasında web sitenizin derecelendirmelerini geliştirmek için daima uyum sağlamanız gerekir. İçerik, Arama Motoru Optimizasyonu'nun en önemli yönlerinden biridir. Her zaman ve sonra dijital platformlarda ürünlerimizi veya hizmetlerimizi pazarlamak için farklı teknikler kullanmaya çalışıyoruz, ama sonuçta hepsi tek bir şeyle sonuçlanıyor: İçerik. Bir marka ile müşterileri arasında güçlü ve etkili bir iletişim aracıdır. Dijital pazardaki bir markanın dijital ayak izini belirleyen şey budur.

Ayrıca, Link oluşturma, web pazarlama stratejilerinizden gelen arama motoru optimizasyonu sonuçlarını güvenli hale getirmek için sayfa dışı SEO için olduğu kadar sayfa dışı SEO için de önemlidir. Web sitenize dijital ortamdaki diğer yerlerden bağlantılar oluşturma işlemidir. Sitelerinize dizinlerden alıntılar eklemek en kolay yoldur ve yerel SEO için en iyisidir.

Yani, efekt bağlantı kurma ile zengin içerik Arama motoru optimizasyonu elde etmenin yoludur.
 

BlackVan

Kayitli Üye
Katılım
13 Eki 2020
Mesajlar
22
Tepkime puanı
4
Puanları
3
Yaş
1019
Her Zaman İçerik Web Siteniz İçin Daha İyidir. Geri bağlantılar önemlidir ve sıralamanıza yardımcı olur.
 

WebWeb

Kayitli Üye
Katılım
26 Eki 2022
Mesajlar
45
Tepkime puanı
12
Puanları
8
Konum
UK
İçerik Web Siteniz İçin Daha İyi. Geri bağlantılar önemlidir ve sıralamanıza yardımcı olur. Ancak içerik, PPC'den SEO'ya, medya kapsamına ve yönlendirme trafiğine kadar tüm kanallarda çalışır.
 
Üst Alt