ClubHouse Davetiye ve Takipçi Oda Ziyareti Hizmetleri Aktif Durumdadır Sosyalbox

Merhaba, tekrar hoş geldiniz!

Bilgi sahibi olanlarla ihtiyaç duyanları buluşturmak, farklı bakış açılarına sahip insanları bir araya getirerek birbirlerini daha iyi anlamalarını sağlamak ve herkesin bilgisini paylaşmasını sağlamak istiyoruz.

sosyalbox.net

Yeni Üye
Katılım
8 Mar 2021
Mesajlar
2
Tepkime puanı
0
Puanları
1
Yaş
1020
Clubhouse Davetiye Nasıl Alınır?

Son zamanların en trend sosyal ağ platformu haline gelen Clubhouse, dünyanın her yeirnde internet kullanıcısının ilgisini üzerine çekmeyi başarıyor. Özellikle kullanıcılarına oldukça farklı ve çok özel bir sosyal ağ kullanım bilgi birikimi vaat ediyor olması sebebi ile çağımızda internet kullanıcıları arasında bir hayli yoğun ve sık bir biçimde kullanılmaktadır. Dünyanın her yerinde yoğun rağbet gören Clubhouse uygulaması görsel ya da yazılı paylaşımlara izin vermiyor. Bunun yerine kullanıcılar yalnızca konu başlıklarına istinaden oluşturulan sohbet kanallarına katılım gerçekleştiriyor. Bu sohbet kanallarında sesli iletişim gerçekleştirebiliyor.

Clubhouse uygulaması çok hızlı yayılıyor olmasına karşın, sosyal ağa katılım hayata geçirmek isteyenlere öyle kolayca izin vermiyor. Öncelikli olarak henüz beta sürümünde olan bir platform olduğu unutulmamalıdır. Nitekim Clubhouse sosyal ağında yer alabilmek için muhakkak iPhone kullanıcısı olunması gerekmektedir. Zira Clubhouse uygulaması şu anda sadece AppStore mağazasında bulunuyor. Bununla beraber Clubhouse özelliklerini ve kullanım bilgi birikimini keşfetmeye başlayabilmek için davetiyeye sahip olunması gerekmektedir. Sosyal ağa katılım gerçekleştiren her bir kullanıcı davetiyeyle katılım gerçekleştirebiliyor. Günümüzün bu hem en yeni hem de en popüler sosyal ağı haline gelen Clubhouse sosyal ağında yer almak isteyenler Clubhouse davetiye arayışında bulunuyor.

Clubhouse Davetiye Ne İşe Yarar?

Henüz beta sürümüyle piyasaya sunulmuş olan ve yalnızca iOS cihazlarda kullanılabilen Clubhouse sosyal medyaına katılım gerçekleştirebilmek için davetiyeye sahip olunması gerekmektedir. Yani çağımızda sosyal ağ platformlarında trend haline gelen Clubhouse davetiye kodu ile sosyal medyaa kayıt gerçekleştirilebiliyor. Çünkü davetiye olmadan Clubhouse üyelik işlemi gerçekleştirilemiyor ve sosyal medya platformu kullanılamıyor.

Tıkla Davetiye Takipçi aL
 
Geri
Üst Alt