• Merhaba Sitemizi Smf den Xenforoya taşıdık bundan dolayı şifrenizi güncellemeniz gerek verdiğimiz rahatsızlıktan dolayı özür dileriz webtiryaki team.

Börü Theme [2.1 RC4]

orhan

Moderator
Web sitesi
webtiryaki.com
Download

FEATURES:
  • header area (Admin Panel setup)
  • Native Dark Mode
  • Responsive layout (desktops, tablets, mobile devices)
  • Built with Bootstrap 4.1.3
  • Font Awesome 5.3.1
  • HTML5 & CSS3

DEMO

Börü 2.1 serisinde logo ekleme sorunu şikâyeti üzerine bu konuyu acıyorum tema Fonticon Kullanıyor Sitesi logo eklemek için yönetim-Yapılandırma-Kullanılan Tema bölümünde resimde kırmızı okla gösterdiğim yer tıklayarak açılan siteye gidiyoruz beğendiğimiz ikonu alıyoruz ikonun ham hali böyledir örnek <i class="fab fa-airbnb"></i> biz burayı kopyalayıp fab fa-airbnb Logo Başlığına ikon Ekle:: bölümüne yapıştırıyoruz onayladıktan sonra logomuz görünür.

Son düzenleme:
Web sitesi
www.replikacep.com
Hocam telefonda bazi acilik menüler uyumsuz

Ekli dosyalar

• Screenshot_20201120-220022_Samsung Internet.jpg
    Screenshot_20201120-220022_Samsung Internet.jpg
    595.9 KB · Görüntüleme: 0
  • Screenshot_20201120-220012_Samsung Internet.jpg
    Screenshot_20201120-220012_Samsung Internet.jpg
    663.4 KB · Görüntüleme: 0
  • Screenshot_20201120-220001_Samsung Internet.jpg
    Screenshot_20201120-220001_Samsung Internet.jpg
    601.1 KB · Görüntüleme: 0
When I chose dark theme, clicking on links show for split second light theme, then switch for dark, unpleasant blink

çok hoş tema. gerçekten başarılı. böyle bir temayı herkes faydalansın diye paylaştığınız için teşekkür ederim.

bu arada bir tavsiyede bulunmak isterim. gece modunda iken sayfalar arası geçişlerde 1 saniye düzeylerinde beyaz tema görünüyor ve tekrar siyah tema oluyor. buna bir çözüm getirirseniz iyi olur. mesela sayfa bodysini -0.3 sn- gizleyip sonradan yumuşak şekilde yükletebilirsiniz.

orhan

Moderator
Web sitesi
webtiryaki.com
exe676' Alıntı:
çok hoş tema. gerçekten başarılı. böyle bir temayı herkes faydalansın diye paylaştığınız için teşekkür ederim.

bu arada bir tavsiyede bulunmak isterim. gece modunda iken sayfalar arası geçişlerde 1 saniye düzeylerinde beyaz tema görünüyor ve tekrar siyah tema oluyor. buna bir çözüm getirirseniz iyi olur. mesela sayfa bodysini -0.3 sn- gizleyip sonradan yumuşak şekilde yükletebilirsiniz.

Merhaba teme güncellemesinde bu sorunu gidermeyi umuyorum.

MERHABA KOLAY GELSİN . REİS BİRŞEY SORACAM AMA SENİN BU BÖRÜ TEMASINI YÜKLEDİM . O ÜSTEKİ LOGO YADA BÖRÜ RESMİNİ YERİNE AYNI ŞEKİLDE SİTE LOGOSUNU KOYABİLİRMİYİZ HİÇ BİRŞEY BOZMADAN TEMAYI DÜZENİ .

cakal

Yönetici
Administrative
Web sitesi
webtiryaki.com
fulltorent' Alıntı:
MERHABA KOLAY GELSİN . REİS BİRŞEY SORACAM AMA SENİN BU BÖRÜ TEMASINI YÜKLEDİM . O ÜSTEKİ LOGO YADA BÖRÜ RESMİNİ YERİNE AYNI ŞEKİLDE SİTE LOGOSUNU KOYABİLİRMİYİZ HİÇ BİRŞEY BOZMADAN TEMAYI DÜZENİ .

Merhaba images klasöründe boru1.jpg dosyasını sizin logo ile değişin

Web sitesi
www.forumsever.com
Hocam severek kullandığım bir tema ama istatistikleri yukarıya alamadım. Aslında R10 Natura Tema 'nın istatistiklerini aldım, css ler ile biraz uğraşmam gerekti sıkıldım bıraktım :D Zamanın olurda istatistikler konusunda yardımcı olabilirsen sevinirim.

Üst Alt