Bitexen kayıt ol 50-55 TL kazan ve Bonus işlemleri ile ekstra 50-150 TL arası kazan

Merhaba, tekrar hoş geldiniz!

Bilgi sahibi olanlarla ihtiyaç duyanları buluşturmak, farklı bakış açılarına sahip insanları bir araya getirerek birbirlerini daha iyi anlamalarını sağlamak ve herkesin bilgisini paylaşmasını sağlamak istiyoruz.

ultraslan41

Yeni Üye
Arkadaşlar merhaba,

Bitexen yeni üye olan kişilere 5 bitexen(yaklaşık 50-55 TL) anında çekilebilir ödül veriyor ve Bonus al ve bonus sat işlemleri açıldığında 50-150tl arası kazanç sağlanabiliyor. Aşağıdaki referansım ile üye olan arkadaşlara Bonus al sat işleminde yardımcı olurum

Referans linkim: https://www.bitexen.com/sign-up?ref=38402856
Türkiye'nin kolay, güvenilir ve hızlı Bitcoin ve Altcoin alım satım platformu. Üye olun; web'den, cep telefonunuzdan Türk Lirası ile kolayca alım satım yapın.

Not:hediye kazanımları için sadece referans olan linki kullanmalısınız
Yapmanız gereken işlemler;
1) kimlik doğrulama
2) adres doğrulama(E devlet ile ikametgah sorgulama kısmından kuruma ibraz kısmını seçin o kısma Bitexen yazdıktan sonra yapmış olduğunuz ikametgah sorgulama PDF dosyasını indirin ve Bitexen adres doğrulama kısmına yükleyin.
3) tüm işlemler bittikten sonra müşteri tanıma formu kısmını onaylayın.
4) Parayı nasıl çekeceğiniz konusunda yardımcı olabilmem için altta verdiğim telegram adresimden yardımcı oluyorum.

WhatsApp: 05550239584

Geri
Üst Alt