Bedava site açmak isteyenler için fırsat

Merhaba, tekrar hoş geldiniz!

Bilgi sahibi olanlarla ihtiyaç duyanları buluşturmak, farklı bakış açılarına sahip insanları bir araya getirerek birbirlerini daha iyi anlamalarını sağlamak ve herkesin bilgisini paylaşmasını sağlamak istiyoruz.

cakal

Yönetici
Katılım
5 Ara 2018
Mesajlar
520
Tepkime puanı
172
Puanları
43
Konum
izmir
qsJJdYU.png


Artık herkesin sosyal medya hesabının yanında bir de internet sitesi sahibi olmasının önünde bir engel kalmadı. Facebook hesabınız olabilir, Twitter hesabınız ya da Instagram sayfanız olabilir ama bir internet sitesi açmak için biraz daha profesyonel olmanız gerekiyordu. Artık sizin de bir kişisel internet siteniz olacak.

1mb/site üzerinden site açmak
1mb/site internet sitesi ücretsiz domain, ücretsiz hosting, SSL sağlıyor size. Bunun için tek şart 1 MB kotanızı aşmamak. Sizin internet sitenizi oluşturmanız için ücretsiz verilen alan sadece 1 MB. Çok az değil mi diye soranlar için cevap verelim. 1 MB alana çok güzel siteler oluşturabilirsiniz. Sadece görsel ve video ekleme isterseniz premium paket satın alarak ücretli olarak alanınızı genişletmelisiniz.

1mb/site sahipleri, internet sitesi açmayı ulaşılmaz olmaktan çıkarmak istemişler. İnsanların hiç olmazsa isim soyisim, fotograf, adres ve telefon numaralarını ekleyip oluşturabilecekleri bir alan sahibi olmaları, onları kodlama ve yazılım korkusundan uzaklaştırabilir diye düşünmüş olabilirler. Sayfa oluştururken içerik editörünün de olması önemli bir artı olarak sayılabilir.

Hiç bilginiz olmadan siteniz olsun
HTML ya da CSS bilmenize gerek yok. Sadece girip yazmanız yeterli. Bu kadar basit site yapma imkanınız varken hala bir inetnet sitesi sahibi değilseniz bir kez dajha düşünmenizde fayda var.
1 MB alanlı internet sitenizi açtıktan sonra kendinizi bu alanda geliştirmeyi düşünürseniz, uygun fiyatlı domain ve hostin satın alarak daha profesyonel bir biçimde siteler açmaya başlayabilirsiniz.

1mb/site nedir?
1MB, web geliştirmeyi daha ulaşılabilir hissettirmek için tasarlanmış ücretsiz bir web sitesidir. Karmaşık ayar menülerine göz atmanıza veya bir sürü sunucu kimlik bilgilerine göz atmanıza gerek yok. Sitenizi doğrudan tarayıcınızın içinden düzenleyebilirsiniz. 1MB, başlangıç şablonları, canlı site önizlemeleri ve temalar gibi bazı yararlı özelliklere sahip özel bir kod düzenleyiciye sahiptir. 1 MB, kodlamaya odaklanmanıza izin vererek sizi hızlı bir şekilde online hale getirir.

Bedava internet sitesi açmak için acele edin

Bedava site açmak için 1mb.site adresine bir göz atın. Büyük projeler her zaman küçük adımlarla başlar. Sizleri yeni web sitenizle başbaşa bırakalım.
 
Geri
Üst Alt