Backlink İndexletme Nasıl Sağlanır?

serkankacan

Yeni Üye
Katılım
6 Kas 2020
Mesajlar
4
Tepkime puanı
3
Puanları
3
Yaş
1019
Backlink kasma işlemleri web sitenin otoriterini artırmak için yapılan işlemlerdir. Bu işlemlerde backlink kasılmak indexletilmesi kadar önemlidir. Arama motoruna çıkmayan backlink hiçbir etki sağlamayacaktır. Konumuzda Backlink İndexletme metotlarından birinci serisiyle başlıyoruz.

Backlink İndexletme Nasıl Sağlanır?​

Backlink indexletme işlemleri yüksek bir sosyal imleme sitesinden veya farklı paravan sitelerden sağlanarak yapılmaktadır.

Reddit Backlink İndexletme Nasıl Sağlanır?​

Reddit sitesine giriş yaptığınızda Sağ menü tıklayarak "Create Community" kısmına tıklıyoruz. Gelen kısım içerisinde kurmanız için Grup adını giriş yaparak kurun.

NOT: Eğer üyeliğiniz olup da yeni temayı göremiyorsanız Profil ayarları kısmından girerek Beta geliştirmeleri açtığınızda yeni temaya erişebileceksiniz.

Backlink İndexletmesi Nasıl Sağlanır? Bölüm 1

Kurmanız sonrasında grubunuza yönlendirme sağlayacaktır. Grup anasayfa içerisinde sağ tarafında Mod Tools yerine tıklayın.

Backlink İndexletmesi Nasıl Sağlanır? Bölüm 2


Gelen bölüm içerisinde "Community Settings" kısmına tıklayın.

Backlink İndexletmesi Nasıl Sağlanır? Bölüm 3


Gelen menü içerisinde "Post And Comments" giriş yapın. Burada seçeneklerden Spam Filter Strength bölümünden Post ve Links ayarlarını Low ayarına alın ve kaydedin.

Backlink İndexletmesi Nasıl Sağlanır? Bölüm 4


Tekrar grubun anasayfasına dönerek Create Post kısmına girin. Yer alan bölümde linkinizi yapıştırın ve başlığınızı girerek Gönder seçeneğine tıklayın.

Backlink İndexletmesi Nasıl Sağlanır? Bölüm 5


Gönderme sonrasında görüntülenme işlemi için "Approve" kısmına tıklayın. Konunuz artık yayınlanmış olarak yer alacak.

Backlink İndexletmesi Nasıl Sağlanır? Bölüm 6


Önemli olan kısmı onaylama işleminden sonra Yeşil tik gelmesidir. Yeşil tik linklerin Reddit tarafından spamsız olarak algılandığı anlamına gelmektedir. Blogspot paylaşırsanız REDDİT tarafından spam olarak algılanacaktır. Yeşil yanması yerine Engel işareti gelecektir.

Backlink İndexletmesi Nasıl Sağlanır? Bölüm 7


Backlink kasma metotları kaynaklarına göre değişmektedir. Sitemizde Backlink Kaynakları adı altında güncellenerek devam edecektir.

Güncel olarak veriler arasında;

 
Geri
Üst Alt