Soru Ayni temeda 2 arayüz

Merhaba, tekrar hoş geldiniz!

Bilgi sahibi olanlarla ihtiyaç duyanları buluşturmak, farklı bakış açılarına sahip insanları bir araya getirerek birbirlerini daha iyi anlamalarını sağlamak ve herkesin bilgisini paylaşmasını sağlamak istiyoruz.

Smf Smf yardim

replikacep

Tam Üye
Web sitesi
www.replikacep.com
Arkadaslar bir temeda 2 adet css arayuz nasil yapabiliriz kullanici istedigini secebilecek tarzda

Arkadaslar bir temeda 2 adet css arayuz nasil yapabiliriz kullanici istedigini secebilecek tarzda
Merhaba bu bana göre mümkün değil xenforo da bile bunu yapmak icin sivitceh (ayrı ayrı iki tema kullanılıyor) bu forumda en alta gidin tema seçici diye bir icon var bunun gibi ola bilir?

Merhaba bu bana göre mümkün değil xenforo da bile bunu yapmak icin sivitceh (ayrı ayrı iki tema kullanılıyor) bu forumda en alta gidin tema seçici diye bir icon var bunun gibi ola bilir?
benim istedigim tam olarak şu yapılmış olan birşey

ben 2 renk yapacagım

index.php

acıkcası konuyu pek anlamadım ben çalışma yaptıgım temeya uyguluyacaktım bu varsayılan tema da çılıyor tam işimi görmez bu sanırım
merhaba bunu uygun bir zamanda smf kurup deneyeceğim denemediğim bir şey hakanda ne desem boş .

temayı bitireyim paylaşacagım bitirmeden yarım paylaşmak istemiyorum mavi ve koyu bir renk olarak 2 adet secilebiri birşey istiyorum

bir yeri gözden kaçırmışım :) konu işime yaradı
sorunun çözülmesine sevindim buda yedekte dursun

Geri
Üst Alt