Arkadaşlık uygulaması Birteksen , 10 milyon kullanıcıya ulaştı

Merhaba, tekrar hoş geldiniz!

Bilgi sahibi olanlarla ihtiyaç duyanları buluşturmak, farklı bakış açılarına sahip insanları bir araya getirerek birbirlerini daha iyi anlamalarını sağlamak ve herkesin bilgisini paylaşmasını sağlamak istiyoruz.

fenomenhizmeti

Yeni Üye
Katılım
5 Mar 2022
Mesajlar
1
Tepkime puanı
0
Puanları
1
Konum
public_html
iOS, Android ve Windows Phone platformları için hazırlanan arkadaşlık uygulaması Birteksen , 10 milyon kullanıcıya ulaştığını duyurdu.
2020 Temmuz ayında toplam kullanıcısı sayısını 4 milyon yapan Birteksen , aradan geçen süre içerisinde bu rakamı 10 milyon seviyesine çıkartmayı başardı. Yıl sonu için 30 milyon kullanıcıyı hedefleyen uygulama, Tinder ile benzer şekilde çalışma gösteriyor ve konum tabanlı çalışıyor olmasıyla farklılaşmayı başarıyor. Uygulama her gün yanından geçtiğiniz ya da 250 metre mesafe içerisinde bulunan diğer üyeleri gözler önüne serebiliyor ve bu sayede yakın bağlantılar yani arkadaşlıklar kurulabilmesine yardımcı oluyor.
Birteksen 10 milyon barajı yanında yeni kullanıma sunulan bir özelliği de bulunuyor. Kişiler artık birbirlerine sesli mesajlar gönderebiliyor. Sadece bir dakika uzunlukta olabilen bu mesajlar, söylendiği kadarıyla gerçek buluşmaları daha kolay hale getiriyor. Türkçe dil desteği bulunan uygulama bünyesinde "Charm etme" isimli bir özellik de yer alıyor. Bayanlara ücretsiz erkeklere ise ücretli olan bu özellik ile karşı tarafa hızlı şekilde kendinizi gösterebiliyorsunuz.
Ücretsiz olarak elde edilebilen uygulamanın iOS ile Android sürümlerine aşağıdan, Windows Phone sürümüne ise buradan ulaşabilirsiniz.


 
Geri
Üst Alt