Merhaba, tekrar hoş geldiniz!

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve giriş yaptıktan sonra, konu oluşturabilir, mevcut konulara yanıt gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajcınızı alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsiz, o halde ne bekliyorsunuz?

Alexa.com kapandı (End of Service Notice)

cakal

Yönetici
Katılım
5 Ara 2018
Mesajlar
362
Tepkime puanı
79
Puanları
28
Konum
izmir
End of Service Notice
We retired Alexa.com on May 1, 2022, after more than two decades of helping you find, reach, and convert your digital audience. Thank you for making us your go-to resource for content research, competitive analysis, keyword research, and so much more. Though Alexa.com has been retired, your browser extension will continue serving Alexa Traffic Ranks until December 2022.

Hizmet Sonu Bildirimi
Alexa.com’u, dijital kitlenizi bulmanıza, erişmenize ve dönüştürmenize yardımcı olmak için yirmi yılı aşkın bir sürenin ardından 1 Mayıs 2022’de kullanımdan kaldırdık. Bizi içerik araştırması, rekabet analizi, anahtar kelime araştırması ve çok daha fazlası için başvuru kaynağınız yaptığınız için teşekkür ederiz. Alexa.com kullanımdan kaldırılmış olsa da, tarayıcı uzantınız Aralık 2022’ye kadar Alexa Trafik Sıralamalarını sunmaya devam edecek.
 
Üst Alt