Merhaba, tekrar hoş geldiniz!

Bilgi sahibi olanlarla ihtiyaç duyanları buluşturmak, farklı bakış açılarına sahip insanları bir araya getirerek birbirlerini daha iyi anlamalarını sağlamak ve herkesin bilgisini paylaşmasını sağlamak istiyoruz.

Sitemizde Yakin Zamanda Ticaret Uygulaması Aktif Edilecek .
Tema yapım aşamasındadır, bu süre zarfında lütfen gördüğünüz hataları bize bildirin.

Ağrı Haber 04 - Ağrı Haberleri Sitesi

agrihaber

Yeni Üye
Katılım
5 Kas 2019
Mesajlar
1
Tepkime puanı
0
Puanları
1
Yaş
1019
Site Adı: Ağrı Güncel Haber
Site Adresi : http://www.agriguncel.com/
Sitenin kullandığı altyapı : Tebilişim
Açıldığı Tarih: 2019 - 08 - 09
Site İçeriği & Amacı : Ağrı iline dair bölgesel haberleri içeren haber sitesi.
Sitenin ilerleyen günlerdeki hedefleri : Google'da ileri sıralara gelebilmek ve rakiplerinden daha önce kullanıcılara ulaşmak. Sitemiz hakkında kısa bir açıklama yapayım.

Son zamanlarda Ağrı haberleri takip edebilmek bir hayli güç haline geldi. Taraf tutan bir medyanın elinde boğulmuş bir şehrin, özgün ve objektif haber anlayışına sahip bir medya tarafından güncel bilgi kaynakları güvenilirliğini yitiriyor. İşte tam burada devreye agriguncel.com haber sitesi giriyor. Yılların tecrübesi ve özgünlüğü taraf tutmuş bir ilke ile haber anlayışımıza devam etmekteyiz. Yayın hayatımız boyunca kopyala - yapıştır haber tarzından uzak durarak, memleketimizi ve memleketimizin medyasını olumlu bir biçimde temsil etmek için uğraşmaktayız. Ağrı haber sitesi olarak medyada yerimizi alarak haber anlayışımızı ve kalitemizi her geçen gün bir tık daha arttırmak için uğraşıyoruz. Amacımız bölgesel haberleri derlemek ve bunları okuyucularımıza ulaştırabilmektir. Yerel halka ulaştırılan her haber özenilerek hazırlanır ve bir editör onayından geçtikten sonra vatandaşlarımızın okuyacağı kaliteye ulaştırılır. Kalitesiz, güncel olmayan haber ve copy paste olarak geçen, kopyala yapıştır içeriklerle asla işimiz olmaz! Sizlere daha güvenilir, kaliteli içerikler üretebilmek, doğuyu tanıtabilmek ve doğudan haberler sunarak kullanıcılarımıza yenilikler sunabilmek için buradayız. Teşekkürler.
 

samet

Kayitli Üye
Katılım
23 Ara 2018
Mesajlar
52
Tepkime puanı
0
Puanları
6
Yaş
1019
Merhaba, fikri beğendim  Tasarım da güzel, tutmaması için bir sebep görmüyorum. Başarılar dilerim.
 

cakal

Yönetici
Katılım
5 Ara 2018
Mesajlar
403
Tepkime puanı
123
Puanları
43
Konum
izmir
Taraf tutan bir medyanın elinde boğulmuş bir şehrin, özgün ve objektif haber anlayışına sahip bir medya tarafından güncel bilgi kaynakları güvenilirliğini yitiriyor.
Haklisiniz işiniz çok zor Başarılar dilerim.
 
Üst Alt