(50TL İndirim) Kişisel/Kurumsal Dinamik Site Yazılımı 🎉 Profesyonel Tasarım & Gelişmiş Altyapı


mett

Kayıtlı Üye
Katılım
25 May 2021
Mesajlar
8
Tepkime puanı
0
Puanları
1
Yaş
1018


Odeaweb ile yapmış olduğumuz iş birliği neticesinde Metbi üzerinden alım yapacağınız yazılım ürünleri için Odeaweb Web Hosting paketlerinde bir kez geçerli olmak üzere %20'lik indirim avantajını elde edebilirsiniz.

* Yazılımı satın aldıktan sonra size gönderilen dosyaların içerisinde kampanya kodu bulunmaktadır. Her üye bir defa kullanım sağlayabilir.

22817-628a911aa4dc7.jpg


22817-628a9138772ac.jpgDemo Admin Panel Bilgileri:

K.Adı: admin
Şifre: admin

-------

Fiyatlarımıza K.D.V. dahil değildir. Teknik destek süremiz 7 gündür.
Yazılımımız Odeaweb paketlerinde sorunsuz çalışmaktadır. Farklı hostinglerde oluşabilecek sorunlarda, ilgili hosting firmanızdan destek almanız gerekmektedir.

-------

* Satın almış olduğunuz ürünler domain adresinize ömür boyu lisanslanmaktadır. Almış olduğunuz lisanslar daha sonrasında iptal/iade yapılamaz ve lisans değişikliği sağlanamaz.
* Admin ve lisans dosyaları şifreli şekilde teslim edilmektedir. Tema dosyası tamamen açık kaynaktır. Alan adı lisanslı şekilde satışı yapılmaktadır.
* Yazılımımızı sorunsuz kullanabilmeniz için hostinginiz 7.2 PHP / Ioncube v10.2 sistemlerini karşılamak zorundadır. Tercihen iyi bir kullanım için cPanel önermekteyiz.

-------

kişisel site, kişisel script, kişisel yazılım, kurumsal site, kurumsal yazılım, kurumsal script, kişisel blog script, kişisel blog, kişisel web script, kişisel marka, kişisel web sitesi, kişisel web yazılımı
 
Üst Alt