The theme is under construction, please let us know any bugs you see in the meantime.
The theme is under construction, please let us know any bugs you see in the meantime.

smf istatistik alan sorunu

ronay ayk

Kayitli Üye
Merhaba üstadlar smf rc2 kurulu forex temasını kurdum.Açıkçası forum işinden teknik konulardan anlamıyorum.
Uğraştım güzel bir istatistik , sidebar vb kuramadım.Yardımcı olsa bir üstad bir zip şeklinde paylaşsa ,
bizim gibi anlamayan kişiler için çok iyi olur..

Bir de konu açarken aşağıdaki ekler ve diğer seçenekler yeri var oranın adını değiştirebilir miyiz , nasıl yaparız ?

yardımınızı bekliyorum şimdiden çok teşekkür  ediyorum....

languages kilasorundeki

Post.turkish.php yi acin

bulun düzenleyin

Kod:
$txt['post_additionalopt_attach'] = 'Ekler ve diğer seçenekler';

istatistik , sidebar vb bunlari bir ara yapariz zaman buldukca.

Abi girdim dediğin dosya yok aşağıdakiler mevcut sadece ?

Settings.english.phP
Settings.turkish.php
ThemeStrings.english.php
ThemeStrings.turkish.php

Teşekkürler bu işi yeni yeni öğreniyoruz Orhan usta seni yoruyorum kusura bakma ...

Bir de new topic yani hızlı konu aç modunu yükledim ama mobilde nasıl gösterebilirim  ? gözükmüyor direk
Bir de giriş yap ve kayıt olu da mobilde görünmesini istiyorum yardımcı olabilir misiniz nasıl yapabilirim ?

merhaba mumkunse site linki,ni yazarmisiniz modu görmem lazim nasil bir kod uretmiş.

Notice

According to Article 8 of Law No. 5651 and Article 125 of the Turkish Republic Law, all our members are responsible for their posts. Content that you think is against the law and legislation FROM HERE You can report. I will try to get back to you as soon as possible.
Geri