The theme is under construction, please let us know any bugs you see in the meantime.
The theme is under construction, please let us know any bugs you see in the meantime.

Soru Smf Bildirimler Nasıl Akfif Edilir?

Smf Smf yardim

KarFırtınası

Yeni Üye
merhaba.smf tabanlı ücretsiz forum kurdum.forumda bildirim çıkmıyor.bildirimleri nasıl aktif edebilriim? (mesajlarda başka kullanıcılaırn yaptığı alınmtılar) yardımlarınızı bekliyorum.

Kerem

Moderator
Web sitesi
www.forumsever.com
Smf 2.1 ile beraber gelen bir özellik, rc sürümü olması nedeni ile tavsiyede edemiyorum ama 2.0 için aşağıdaki modu deneyebilirsiniz.

KarFırtınası

Yeni Üye
Smf 2.1 ile beraber gelen bir özellik, rc sürümü olması nedeni ile tavsiyede edemiyorum ama 2.0 için aşağıdaki modu deneyebilirsiniz.

merhaba çok teşekkürler.panalden yüklersem sayfada bir sorun bulunmaz değilmi?

Kerem

Moderator
Web sitesi
www.forumsever.com
Hocam sürümü uygun, eğer yükleme sırasında bir hata İle karşılaşırsanız yüklemenizi tavsiye etmem. Siz her ihtimale karşı yedeklerinizi almayı ihmal etmeyin.

KarFırtınası

Yeni Üye
paket yüklendi ama panelden hepsini onaylasamda çalışmıyor.webtiryaki forumundaki gibi sağ üstte mesaj kutusunun yanında bulunan bildirim simgesi çıkmıyor

orhan

Moderator
paket yüklendi ama panelden hepsini onaylasamda çalışmıyor.webtiryaki forumundaki gibi sağ üstte mesaj kutusunun yanında bulunan bildirim simgesi çıkmıyor
Merhaba webtiryaki xenforo kulaniyor smf değil smf 2.0 surumunde bu Tür özelik ler yoktur tafsiyem 2.1 sürümüne gecmeniz 2.1 sürümünde buradaki bir cok özelik mevcut.

KarFırtınası

Yeni Üye
Merhaba webtiryaki xenforo kulaniyor smf değil smf 2.0 surumunde bu Tür özelik ler yoktur tafsiyem 2.1 sürümüne gecmeniz 2.1 sürümünde buradaki bir cok özelik mevcut.
merhaba yanıtınız için teşekkürler.hocam anlatmaya çalıştığm bu tarz özellik 2,0 sürümünde uygulanamaz mı? 2,1 de otomatikmi çıkıyor?

Geri