Script Kurarken Hata Alıyorum

Merhaba, tekrar hoş geldiniz!

Bilgi sahibi olanlarla ihtiyaç duyanları buluşturmak, farklı bakış açılarına sahip insanları bir araya getirerek birbirlerini daha iyi anlamalarını sağlamak ve herkesin bilgisini paylaşmasını sağlamak istiyoruz.

henox

Yeni Üye
image.png

arkadaslar oncelikle selam forum sitesi kurmaya calısıyorum cogu scriptte bu hata var sorunuma yardımcı olabilirseniz sevinirim iyi forumlar :)
xenforo 2.2.9 kullanıyorum

image.png

arkadaslar oncelikle selam forum sitesi kurmaya calısıyorum cogu scriptte bu hata var sorunuma yardımcı olabilirseniz sevinirim iyi forumlar :)
xenforo 2.2.9 kullanıyorum
merhaba Bu, veritabanında bulunan ek 5023 olacaktır, ancak temeldeki ek verileri eksiktir (varsayılan XenForo kurulumundaki yerel dosya sisteminden). Bu ek için, bu konumda altta yatan eki bulmayı bekliyor (ancak her ne sebeple olursa olsun orada değil):

internal_data/attachments/5/5023-ccfc4f399ef4ec51cf5f6be7a0b66e31.data

Default temada ayni sorun var mi?

merhaba Bu, veritabanında bulunan ek 5023 olacaktır, ancak temeldeki ek verileri eksiktir (varsayılan XenForo kurulumundaki yerel dosya sisteminden). Bu ek için, bu konumda altta yatan eki bulmayı bekliyor (ancak her ne sebeple olursa olsun orada değil):

internal_data/attachments/5/5023-ccfc4f399ef4ec51cf5f6be7a0b66e31.data

Default temada ayni sorun var mi?
hayır yok

merhaba kullandığınız tema 2.2.13 sürümüne ayit büyük ihtimal ondan ola bilir.

maalesef yok buradaki ücretsiz temalara bakin belki sizin surumunuz uygun vardır

Geri
Üst Alt