The theme is under construction, please let us know any bugs you see in the meantime.
The theme is under construction, please let us know any bugs you see in the meantime.

[Istek] Smf 2.1 Ruh halim modu

mustafa

Kayitli Üye
Merhaba Başlıkta da belirtiğim gibi Smf 2.1 Ruh halim modu yapıla bilir mi vBulletin forumlarında olan?

Eski sürümlerde vardı, bakmak lazım yapılamayacak bişey değil. En kısa sürede bende bir denerim, sonuç alırsam atarım.

Yonetim-Yapılandırma-Özellikler ve Seçenekler-Profil Alanları Yeni Alan ekleyelim sonra resimdeki gibi ekleyin option bölümüne imaga dosyasındaki isimleri tek tek girmeniz gerek unutmayın. ekteki ruhhali dosyasını rardan çıkarıp images dosyasına atin

Ekli dosyalar

• ruhhali.zip
    130.6 KB · Görüntüleme: 5
  • Ruhhalim.png
    Ruhhalim.png
    200.1 KB · Görüntüleme: 9
2.0 profil alanı özelliği varmıydı hatırlamıyorum ama çok güzel bir kolaylık bu. Teşekkür ettim hocam, gayet güzel oldu. forumseverde kullanmaya basladım şuan.

Notice

According to Article 8 of Law No. 5651 and Article 125 of the Turkish Republic Law, all our members are responsible for their posts. Content that you think is against the law and legislation FROM HERE You can report. I will try to get back to you as soon as possible.
Geri