Merhaba, tekrar hoş geldiniz!

Bilgi sahibi olanlarla ihtiyaç duyanları buluşturmak, farklı bakış açılarına sahip insanları bir araya getirerek birbirlerini daha iyi anlamalarını sağlamak ve herkesin bilgisini paylaşmasını sağlamak istiyoruz.

Sitemizde Yakin Zamanda Ticaret Uygulaması Aktif Edilecek .
Tema yapım aşamasındadır, bu süre zarfında lütfen gördüğünüz hataları bize bildirin.

Tanıtım Yet Tercüme Bürosu

yettercume

Yeni Üye
Katılım
3 Eyl 2021
Mesajlar
8
Tepkime puanı
1
Puanları
3
Konum
istanbul
Web sitesi
www.tercumesirketi.com
tercüme bürosu logosu.pngYet Çeviri, uzman çevirmen ekibi ve deneyimli yönetim kadrosu ile hem Türkiye’de hem de dünyada yazılı ve sözlü tercüme hizmeti veren profesyonel bir tercüme bürosudur.

Yazılı tercüme alanında 60’tan fazla dilde kurumsal ve bireysel olarak hizmet sunan Yet Çeviri, adil fiyatla kaliteli çeviri anlayışını benimsemiştir. Teknik, hukuki tercüme, medikal, ticari ve edebi çeviri gibi özel uzmanlık gerektiren alanlarda yazılı tercüme hizmeti sunan Yet Çeviri, 10 yılı aşkın bir süredir Türkiye ve dünyadaki birçok global şirketin yabancı dil çözüm ortağıdır.

Teknik metinler, tıp metinleri ve makaleleri, bankacılık raporları, finansal belgeler, hukuki metinler ve sözleşmeler, akademik ve bilimsel çalışmalar, şirket sunumları, reklam ve PR metinleri yazılı tercüme alanında en sık çevirdiğimiz metinlerdir.

Yet Çeviri olarak, sözlü tercüme alanında İngilizce, Fransızca, Almanca, İspanyolca, İtalyanca, Arapça ve Rusça gibi yaygın kullanılan dillerin yanı sıra, Çince ve Japonca gibi nadir dillerde simultane, ardıl, fısıltı ve eşlik çeviri hizmetimiz ile yurtiçi ve yurtdışında sesinizi duyurmaktayız.

Yet Çeviri diğer tercüme büroları içinden ayrışarak transkreasyon alanında uzmanlaşmış ve dizi ve film çevirisi alanında lider konumuyla farkını ortaya koymuştur. Türk dizilerinin global arenadaki yükselişiyle 2011 yılından itibaren sayısız dizinin yurtdışı pazarına ihracında üst düzey çeviri hizmetiyle rol oynamıştır.

Çeviri hizmetinin yanı sıra yerelleştirme hizmetiyle de öne çıkan Yet Çeviri, uzman yerelleştirme ekibi ile yüzlerce web sitesi ve dizi/program formatı ile şirketlerin dünyaya açılmasına yardımcı olmaktadır.

Site Adresi: Yet Tercüme Bürosu
 
Üst Alt