🩸Yeni Üyelere Çekilebilir 35$ Bonus 🩸

Merhaba, tekrar hoş geldiniz!

Bilgi sahibi olanlarla ihtiyaç duyanları buluşturmak, farklı bakış açılarına sahip insanları bir araya getirerek birbirlerini daha iyi anlamalarını sağlamak ve herkesin bilgisini paylaşmasını sağlamak istiyoruz.

Wannheda

Yeni Üye
İngiltere merkezli büyük bir kripto borsası olan NEXO kısa süreli kampanya başlattı ve yeni üyelere 25$ dolar çekilebilir bonus veriyor, 25 dolara ek olarak benim referans linkimden üye olanlara ben de 10$ ekstra ödeme yapıyorum. Toplam kazancınız 35$

2017 yılında kurulmuş olan NEXO 2.5 milyon üyeye ve 200 ülkede hizmet verip 13 milyar dolar değerinde varlık yönetiyor.

➤ 35$ Ödül almak için yapılması gerekenler ;

1- Referans linkim ile üye olup kimlik doğrulaması yapmanız ✔ (gelişmiş doğrulama)

2-100 dolar veya üzeri kriptopara yatırıp 30 gün bekletmeniz. ✔

Yatırdığınız parayı mutlaka usdc veya usdt ye çevirerek dalgalanmalardan koruyun.(çevirme işlemi ücretsiz)

➤ Para yatırdıktan 1-3 saat sonra işlem geçmişi kısmında Referral bonus pending yazıyorsa referans ve para yükleme işlemi sorunsuz yapılmış demektir. Mutlaka kontrol edin✔

➤ 25 dolar btc Bonus ödemeleri yapılınca bana nexoya kayıt olduğunuz email ile birlikte ödeme bilgilerinizi (busd yada tron) gönderirseniz (pm/telegram/whatsapp) ekstra 10 dolar ödemenizi anında yaparım ✔

30 gün şartı tamamlandıktan sonra bonus ödemeniz bitcoin olarak hesabınıza anında yatırılır.

Not: Ayda bir kriptopara çekimi ücretsiz

Referans linkim: Nexo Referral Program • Sign Up & Earn $25 • Nexo

Geri
Üst Alt