Yeni tasarım hakkında fikirleriniz nelerdir?

Merhaba, tekrar hoş geldiniz!

Bilgi sahibi olanlarla ihtiyaç duyanları buluşturmak, farklı bakış açılarına sahip insanları bir araya getirerek birbirlerini daha iyi anlamalarını sağlamak ve herkesin bilgisini paylaşmasını sağlamak istiyoruz.

cakal

Yönetici
Herkese merhaba arkadaşlar;

Bugün itibari ile web sitemizde yeni bir tema görmektesiniz. Henüz beta aşamasında olduğu için bazı hatalar söz konusu olabilir. Bu konuda sizlerin geri bildirimleri ve önerileri ile daha stabil bir yapıya kavuşturabiliriz.

Tema Özelikleri
  • Özel istatistik alani
  • Yan blok
  • Özel Pospit
  • Göz aşinasi olanlar icin Gece modu
Lütfen görmüş olduğunuz hataları ve önerileri bizlere bildirmekten çekinmeyin.

Saygılar Webtiryaki Yönetim Ekibi.

Merhaba tema güzel görunuyor yanliz mey profilde sıkıntı var.

It`a very nice theme! Good job

Tema çok güzel olmuş ellerinize sağlım ama bence biraz fazla renkli olmuş bu da göz yoruyor biraz ...

medeniyetmuhendisi' Alıntı:
tema harika yalnız mobilden login olamıyorum. bir sorun var sanırım.
Merhabalr şu anda mobilden girişi yaptım bır sorun görmedim sizde nasıl bır sorun oldu acaba.

orhan' Alıntı:
medeniyetmuhendisi' Alıntı:
tema harika yalnız mobilden login olamıyorum. bir sorun var sanırım.
Merhabalr şu anda mobilden girişi yaptım bır sorun görmedim sizde nasıl bır sorun oldu acaba.

ekran görüntüsünde kullanıcı adını girdiğimiz yere tıklayamıyorum ama şifre kısmına tıklanıyor. (ios için konuşuyorum android telefondan denemedim)

Ads-z.png

İlave olarak mobil ana menüde sadece simgeler görünmekte

Ads-z.png

Uyarınız için teşekkür ederim ios hide tak koduna alrjsi var düzeltim.

Gece moduna aldığımızda yanıt kutucuğu, gibi diğer kutucuklarda dahil yazı rengi otomatik beyaza dönse diyorum hani nasıl olurdu? :) Siyahtan önümüzü göremiyoruz.

Geri
Üst Alt