Themes 2.1 Wide A [SMF 2.1 RC4] Responsive Theme

Merhaba, tekrar hoş geldiniz!

Bilgi sahibi olanlarla ihtiyaç duyanları buluşturmak, farklı bakış açılarına sahip insanları bir araya getirerek birbirlerini daha iyi anlamalarını sağlamak ve herkesin bilgisini paylaşmasını sağlamak istiyoruz.

Smf 2.1 Themes

orhan

Moderator
Wide is Super Flexible, Responsive and Bootstrap Based theme with Unlimited Options. It’s Quite User Friendly with Sticky Tables, Retina Display and Attractive User Interface.
Download
Wide A Responsive Theme

BoardIndex.template

off

ERWnJZ.jpg

Login

login.jpg

on

jWrPnm.jpg

off menu

ofmenu.jpg

Mobile

mobil1.jpg

Mobile menu

mobilm1.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Merhabalar, öncelikle temalarınızı inceledim ve gerçekten güzel temalar hazırlıyorsunuz. Emeğinize sağlık.
Bu tema light ve dark modları destekliyor mu? Demosunu bulamadım da. Varsa paylaşabilirseniz çok sevinirim. Bir de türkçe dilini destekliyor mu? Son olarak soldaki menü açılır kapanır şekilde diye tahmin ediyorum, doğru mu?

İyi günler,

androkur' Alıntı:
Merhabalar, öncelikle temalarınızı inceledim ve gerçekten güzel temalar hazırlıyorsunuz. Emeğinize sağlık.
Bu tema light ve dark modları destekliyor mu? Demosunu bulamadım da. Varsa paylaşabilirseniz çok sevinirim. Bir de türkçe dilini destekliyor mu? Son olarak soldaki menü açılır kapanır şekilde diye tahmin ediyorum, doğru mu?

İyi günler,

Merhaba Temanin Demosu
Bu tema light ve dark modları destekliyor mu?
Böyle bir mod varsa desteklemesi lazım temayı yapan arkadaş uzun süredir online değil maalesef
Son olarak soldaki menü açılır kapanır şekilde diye tahmin ediyorum, doğru mu?
Bu temanın özeliği responzive yani duyarlı tema olması sadece masa üstü aletlerde değil mobil aletlerinde desteklemesi sorunun cevabi evet

cakal' Alıntı:
androkur' Alıntı:

İyi günler,

Merhaba Temanin Demosu
Bu tema light ve dark modları destekliyor mu?
Böyle bir mod varsa desteklemesi lazım temayı yapan arkadaş uzun süredir online değil maalesef
Son olarak soldaki menü açılır kapanır şekilde diye tahmin ediyorum, doğru mu?
Bu temanın özeliği responzive yani duyarlı tema olması sadece masa üstü aletlerde değil mobil aletlerinde desteklemesi sorunun cevabi evet

Merhaba,
Yanıtınız için çok teşekkür ederim.

Tema SMF 2.1 RC4 güncellendi.

Geri
Üst Alt