Webtiryaki Xenforo Bulut Themes!

Merhaba, tekrar hoş geldiniz!

Bilgi sahibi olanlarla ihtiyaç duyanları buluşturmak, farklı bakış açılarına sahip insanları bir araya getirerek birbirlerini daha iyi anlamalarını sağlamak ve herkesin bilgisini paylaşmasını sağlamak istiyoruz.

cakal

Yönetici
Merhaba Bulut Temamız Modern düzen stili ile sade ve temiz bir tasarıma sahiptir. Koşulsuz Her site için kulanla bilir gözü yormayan ek grafikler js dosyaları içermez stabil çalışma özeliklerine sahiptir tema GPLv3 lisansına sahiptir temaya eklenen link kaldırılamaz istemeyen lütfen temayı kullanmasın. temanın Demo Suna tema seçeneklerinden baka bilirsiniz.

Our Hello Bulut Theme has a simple and clean design with a Modern layout style. Unconditional It can be used for every site, does not tire the eyes, does not contain additional graphics, js files, has stable working features. The theme has GPLv3 license. You can view the demo of the theme from the theme options at

screenshot-localhost-2022.10.04-10_56_52.png

Ekli dosyalar

• style-Bulut.zip
    13.9 KB · Görüntüleme: 88
Son düzenleme:
Tema güncel sürüme güncellendi.
The theme has been updated to the current version.

Merhaba öncelikle bu güzel tema için teşekkürler ederim bu değerde bir temanın ücretsiz olasıda ayrı bir güzellik tema son sürüm için uygun mu acaba.

Merhaba öncelikle bu güzel tema için teşekkürler ederim bu değerde bir temanın ücretsiz olasıda ayrı bir güzellik tema son sürüm için uygun mu acaba.
Merhaba teşekkür ederim güzel dilekler için son sürümde şablon değişikliği olmadı kulanila bilir.

selam hocam bu temanızda bir problem varmı ben ekledigimde boş sayfa görüntüleniyor v2.2.11

emek verip böyle bir paylaşım yapmanız güzel bir hareket. merak ediyorum da temanın dark mode çalışmasını yapacak mısınız? şahsen günümüzde bu birçok kişinin istediği bir özellik diye düşünüyorum. başarılar dilerim

Merhaba bir sonraki sürümde bu önerinizi dikkate alacağım.

Hocam iyi çalışmalar ben yükleme yaparken hata alıyorum.

File is not a valid style archive.

Merhaba
Hocam iyi çalışmalar ben yükleme yaparken hata alıyorum.

File is not a valid style archive.
Merhaba siz yazdıktan sonra temayı kurdum hiç bir hata almadım sizde neden böyle bir hata veriyor inanın bilmiyorum?

bulut.png

Emeğinize Sağlık Sade Ve Hoş Bir Tema Forumumda Kullanmaktayim Teşekkürler.

Geri
Üst Alt