Bildiri Webtiryaki Sistem Değişimi

Merhaba, tekrar hoş geldiniz!

Bilgi sahibi olanlarla ihtiyaç duyanları buluşturmak, farklı bakış açılarına sahip insanları bir araya getirerek birbirlerini daha iyi anlamalarını sağlamak ve herkesin bilgisini paylaşmasını sağlamak istiyoruz.

Wt Bildiri

cakal

Yönetici
Merhaba Arkadaşlar Birçok Kullanıcının ve dahi benimo_O isteğim üzere Sağ olsun @orhan hocam istemeye istemeye xenforo yazılımına geçtik maalesef bu sistemde henüz acemiyiz hatalar kusurlar ola bilir şimdiden hakinizi helal edin hep birlikte öğreneceğiz gözünüze takılan hataları lütfen bu konu altında bildirin.

Saygılar.

Öncelikli olarak hayırlı olsun ama kendimi yalnız hissetmedim değil 😀 Umarım smf den elini çekmezsiniz, ben smf ile devam etmeyi düşünüyorum hala 🤦‍♂️

Vallahi yaptiginiz olmadi bizi burada tutan smf idi kafaniza gore bu degisimi yapmaniz olmadi bence uyelerinize danisacaktiniz

Arasinda ucurum bir farkmi vardida gecdiniz bu tasarima ben hic kendi sahsima menmun olmadim

Vallahi yaptiginiz olmadi bizi burada tutan smf idi kafaniza gore bu degisimi yapmaniz olmadi bence uyelerinize danisacaktiniz

Arasinda ucurum bir farkmi vardida gecdiniz bu tasarima ben hic kendi sahsima menmun olmadim
Merhaba tabikide bizde memnun değiliz bu durumdan lakin insanlar ticaret yapıyorlar çokfazla sikinti oluyor bütün yükü biz çekmek zorunda kalıyoruz yakında ticaret sistemi kurulacak ön çalışmaları yapılıyor yük bizden kalkmış olacak yoksa Smf candır vede alakamız dün neyse bugünde ayindir ayni kalacak.

@replikacep hocam bende smf den kopamıyorum ama buranın bir webmaster forumu olduğunu düşünürsek xenforoya geçmek taktiksel olarak mantıklı olmuş.

Nasıl hocam alışabildiniz mi, smf ye göre artıları ve eksileri neler mesela.

Nasıl hocam alışabildiniz mi, smf ye göre artıları ve eksileri neler mesela.
Merhaba smf "ye göre artıları içinde barindirdiği birkaç mod ve spam güvenliği dışında hiç bir artısı yoktur smf nin eline su bile dökemez.

Şahsen bende bu şekilde düşünüyorum. Webmaster forumlarını ya da alışveriş gerçekleştirilen forumlarda xenforo ‘nun barındırdığı özellikleri kullanmak mantıklı ve ihtiyaç olabilir ama özellikle genel forumların, eğlence vb amaçlarla kurulan forumların vbulletin ya da xenforo seçmesi gereksiz masraf. Keşke smf kullanıcıları eskisi kadar aktif olsada yeni fikirler çıksa ortaya :)

cıks, olmamış bence böyle bir sistem bu siteye..

Arkadaşlar benim xenforo` ya geçmem bir mecburiyettendir insanların ticaretlerini rahatça yapsınlar diye ortalık dolandırıcı kaynıyor kimsenin günahını çekmemek içindir benim diğer sitem yılardır xenforo kullanıyor (ingilizce) boyle bir sorun yaşamadım ekstra hiçbir tedbir almadım buradaysa tam tersi oldu adam domain alıyor dolandırılıyor kabak bizim başımıza patlıyor sizin sitenize güvenimde aldım diyor insanimiz bir tuhaf olmuş? bu yüzden geçtik bu sisteme sıralamamızı kaybetmek pahasına yoksa bizim smf den kopmak gibi bir düşüncemiz yok kim hakim olduğu bir sistemi bırakıp acemisi olduğu bir sisteme geçer benim için smf her zaman favorimdir.

hayırlı olsun
xenforo ile umarım daha başarılı bir site olursunuz
benimde ücretli forum sistemleri arasında en beğendiğim xenforo
tabiki ticari işlem yapılacaksa kendinizi güvenli bir platforma almanız gayet mantıklı olmuş
tabi bu smf nin güvensiz olduğu anlamına gelmez tabiki gönüllü bir ekip tarafından geliştirildiği için gelişmesi ve zamana ayak uydurması zaman alıyor :D
iyi günler iyi forumlar

hayırlı olsun
xenforo ile umarım daha başarılı bir site olursunuz
benimde ücretli forum sistemleri arasında en beğendiğim xenforo
tabiki ticari işlem yapılacaksa kendinizi güvenli bir platforma almanız gayet mantıklı olmuş
tabi bu smf nin güvensiz olduğu anlamına gelmez tabiki gönüllü bir ekip tarafından geliştirildiği için gelişmesi ve zamana ayak uydurması zaman alıyor :D
iyi günler iyi forumlar
Hocam smf candır her şeyiyle özeleştire bilirsiniz xenforo dediğiniz gibi ticari bir yazılım izin verildiği ölçüde özeleştire bilirsiniz xf:if/xf:else altarnetifi yok maalesef.

Hocam Şu an Sistem XenForonun Hangi Temasını Kullanıyor ? Tema Satılık mı ?

Geri
Üst Alt