ücret karşılığı bir kaç css düzenlemesi

Merhaba, tekrar hoş geldiniz!

Bilgi sahibi olanlarla ihtiyaç duyanları buluşturmak, farklı bakış açılarına sahip insanları bir araya getirerek birbirlerini daha iyi anlamalarını sağlamak ve herkesin bilgisini paylaşmasını sağlamak istiyoruz.

memurhocam

Kayitli Üye
Web sitesi
www.memurhane.net
Ücret karşılığında tiny portalda bir kaç css düzenlemesi yaptırmak istiyorum. yardımcı olabilecek var mı?

anasayfa da düzenlemeler istiyorum hocam https://kpssmerkezi.com/index.php site bu hocam. açtığınız zaman zaten göreceksiniz

1. haberler yazan kısım ile güncel forum konuları görünümleri farklı. iki yerde aynı olsun istiyorum.
2. Güncel Forumlar kısında başlık metinleri tam olarak çıkmıyor. başlık tam çıksın istiyorum ve başlığın sonundaki tarihin kalkmasını istiyorum.
3. Haberler ve Güncel Forumlar kısımındaki başlıkların yanına her bir başlığın yanına olacak şekilde ikon eklenmesini istiyorum.
4. Sağ taraftaki istatistikler kısmını düzgün bir görünüme geçmesini istiyorum.
5. tiny portalla alakası yok ama menü kısmını düzeltilmesini istiyorum. menüler açık ve sıralı bir şekilde mobildede görünmesini istiyorum

Yarın bilgisayar başına geçebilirsem ilk işim sizin istediklerinize bakmak olacak. Yalnız bu istedikleriniz css ile alakalı değil, genel itibari ile kullandığınız portalın özellikleri ile alakalı.

Geri
Üst Alt