ücret karşılığı bir kaç css düzenlemesi

memurhocam

Kayitli Üye
Katılım
11 Şub 2019
Mesajlar
66
Tepkime puanı
0
Puanları
6
Yaş
1020
Web sitesi
www.memurhane.net
Ücret karşılığında tiny portalda bir kaç css düzenlemesi yaptırmak istiyorum. yardımcı olabilecek var mı?
 
anasayfa da düzenlemeler istiyorum hocam https://kpssmerkezi.com/index.php site bu hocam. açtığınız zaman zaten göreceksiniz

1. haberler yazan kısım ile güncel forum konuları görünümleri farklı. iki yerde aynı olsun istiyorum.
2. Güncel Forumlar kısında başlık metinleri tam olarak çıkmıyor. başlık tam çıksın istiyorum ve başlığın sonundaki tarihin kalkmasını istiyorum.
3. Haberler ve Güncel Forumlar kısımındaki başlıkların yanına her bir başlığın yanına olacak şekilde ikon eklenmesini istiyorum.
4. Sağ taraftaki istatistikler kısmını düzgün bir görünüme geçmesini istiyorum.
5. tiny portalla alakası yok ama menü kısmını düzeltilmesini istiyorum. menüler açık ve sıralı bir şekilde mobildede görünmesini istiyorum
 
Yarın bilgisayar başına geçebilirsem ilk işim sizin istediklerinize bakmak olacak. Yalnız bu istedikleriniz css ile alakalı değil, genel itibari ile kullandığınız portalın özellikleri ile alakalı.
 

Yasal Uyarı

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren webtiryakin.com 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.Knın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Hukuka ve mevzuata aykırı olduğunu düşündüğünüz içeriği BURADAN bildirebilirsiniz. Kısa sürede dönüş yapmaya çalışacağız.
Geri
Üst