Topic Altına Ziyaretçi / Kullanıcıları yorum yapamaması / Smf Forum Yardım

Merhaba, tekrar hoş geldiniz!

Bilgi sahibi olanlarla ihtiyaç duyanları buluşturmak, farklı bakış açılarına sahip insanları bir araya getirerek birbirlerini daha iyi anlamalarını sağlamak ve herkesin bilgisini paylaşmasını sağlamak istiyoruz.

muratbora

Kayitli Üye
Topic Altına Ziyaretçi / Kullanıcıları yorum yapamaması;
Bir kaç hafta önce SMF en son sürüme güncellememden sonra, bugün hem kayıt bölümünde insanların kayıt olamadığını, hemde topiclerin altına kimsenin yorum yazamadığını fark ettim,

Kullanıcı ziyaretçi yorum yazıp GÖNDER basınca " Bir Hata Meydana Geldi! Bu bölüme erişme yetkiniz bulunmamaktadır " uyarsı veriyor!

Bu neden kaynaklanıyor, son güncellemeden kaynaklı bir durum mu acaba? Nasıl düzeltebilirim?

Merhaba sitenizin php sürümu kaç?

En son sürümü, 1 ay önce falan eski sürümden güncellemiştim.

mysql php surumunuzden bahset,tim 5.6 uzerinde olmasi lazim smf 2.1 çalişmasi için

resimdeki leri bir denermisiniz.

Evet version 5.6 PHP

Bu sorun çözüldü, şimdi ziyaretçi olarak topic altına yazı yazabiliyorum, yeni topic açabiliyorum, lakin SPAM doğrulama kodu görünmüyor bu seferde!

Merhaba Dosyalarinizda eksik ler vargibi görunuyor yedek alarak tekrardan bir Large upgrade yapin.

Large upgrade nasıl yapılır, bir tutorial url varmı?

Ha bu işlem zaten daha önce upgrade yaparken kullandığımız yöntemmiş, tekrar yaptım....
Artık ziyaretçi olarak topic altına yazabiliyor ve konu açabiliyorum, ama bunları yaparken SPAM doğrulama kodunu göstermiyor, önce gösteriyordu!

Geri
Üst Alt