Merhaba, tekrar hoş geldiniz!

Bilgi sahibi olanlarla ihtiyaç duyanları buluşturmak, farklı bakış açılarına sahip insanları bir araya getirerek birbirlerini daha iyi anlamalarını sağlamak ve herkesin bilgisini paylaşmasını sağlamak istiyoruz.

Sitemizde Yakin Zamanda Ticaret Uygulaması Aktif Edilecek .
Tema yapım aşamasındadır, bu süre zarfında lütfen gördüğünüz hataları bize bildirin.

Tanıtım Terapi Eğitimleri - Psikolog Marketi

ahmetefe23

Yeni Üye
Katılım
16 Eyl 2022
Mesajlar
1
Tepkime puanı
0
Puanları
1
Konum
İstanbul
Web sitesi
www.psikologmarketi.com
Site Url
https://www.psikologmarketi.com
Site Title
Terapi Eğitimleri - Psikolog Marketi
Terapi eğitimleri alanında 3 yıldan fazla bir süredir hizmet veren Psikolog Marketi, ARES Eğitim ve Danışmanlık Merkezi bünyesinde, ekonomik ve geçerli psikoloji eğitimleriyle öğrencilerine hizmet vermeye devam etmektedir.

E-ticaret sitesi formatında olan Psikolog Marketi, 3D Secure ile hızlı ve güvenli bir biçimde terapi eğitimlerini indirmenize olanak sağlar. İstediğiniz insan kaynakları eğitimleri ya da psikoloji eğitimlerini sepetinize ekleyebilir ve güvenle ödemenizi yapabilirsiniz. Satın alım yaptığınızda terapi eğitimi hem hesabınızdan hem de mail yoluyla gelen bağlantıdan indirilebilir formattadır. Uygulayıcı sertifikanız ise en geç 1 iş günü içerisinde adınıza düzenlenerek dijital kaşe ve imzalı olarak tarafınıza mail ile gönderilmektedir.

Psikolog Marketi’nde tüm terapi eğitimleri uzman kadromuz ile hazırlanmış olup, bunun yanında psikolojik test eğitimlerimizde tüm materyaller ücretsizdir. Terapi eğitimleri için hem binlerce lira dökmezsiniz hem de paranız cebinizde kalır. Bunun yanında ücretsiz sunduğumuz materyallerle ömür boyu eğitimlerinizi kullanabilir, danışanlarınıza uygulayabilirsiniz. Uygulayıcı sertifikanızı ozalitçiden sertifika kağıdına çıktı almanızı öneririz.

Psikoloji eğitimleri hakkında daha fazla bilgi almak ya da satın alım yapmak isterseniz web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Şimdiden tüm meslektaşlarımıza iyi çalışmalar dileriz.
 
Benzer konular Forum Tarih
P Yeni Site 0 959

Benzer konular

Üst Alt