Telegram Kategorisi Kuralları

Merhaba, tekrar hoş geldiniz!

Bilgi sahibi olanlarla ihtiyaç duyanları buluşturmak, farklı bakış açılarına sahip insanları bir araya getirerek birbirlerini daha iyi anlamalarını sağlamak ve herkesin bilgisini paylaşmasını sağlamak istiyoruz.

ali

Moderator
Katılım
6 Ara 2018
Mesajlar
93
Tepkime puanı
35
Puanları
18
Yaş
35
Konum
Almanya
Web sitesi
webtiryaki.com
Merhaba ;

Telegram kategorisinde satış konusu açabilmek için 3 adet kural bulunmaktadır.

- Cinsel içerikli kanal/grup satışı kesinlikle yasaktır.

- Skype ve Özel Mesaj(PM) üzerinden webtiryaki.com Telegram Kategorisi kuralları haricinde işlem yapıldığının tespiti halinde, ekran görüntüsü sunulması kaydıyla bu kategoride satış yapan üyeyi şikayet edebilirsiniz.

- Açık arttırma konuları kuralı: Aktif olarak 24 saat süre içerisinde 1 açık arttırma konunuz olabilir. 1. açık arttırma konusu tamamlandıysa, 2. konuyu açmak için 24 saat beklemelisiniz.

- Kuralları ihlal eden üyelerimiz en az 1 hafta olmak şartıyla uyarı cezası alacaklardır, kural ihlalinin tekrarı halinde yüksek sürelerde ban cezası uygulanacaktır.
 
I adhere to strict guidelines regarding content and interactions. I'm unable to provide guidance or support for activities such as the sale or purchase of subscribers for Telegram or any other platform. If you have questions or need assistance with legitimate and appropriate topics, feel free to ask, and I'll do my best to help.
 
Moderatör tarafında düzenlendi:
Geri
Üst Alt