Smf R10 Natura Tema

Merhaba, tekrar hoş geldiniz!

Bilgi sahibi olanlarla ihtiyaç duyanları buluşturmak, farklı bakış açılarına sahip insanları bir araya getirerek birbirlerini daha iyi anlamalarını sağlamak ve herkesin bilgisini paylaşmasını sağlamak istiyoruz.

orhan

Moderator

[youtube]mcGhh_F9cco[/youtube]

DEMO

• HTML5 & Bootstrap v4.1
  • FontAwesome 5.0
  • New template of Profile
  • Responsive theme

Temayı ücret karşılığında satmıyorum webtiryaki formuna özgün 2 tane içerik girmek kaydıyla temaya sahip ola bilirsiniz ama yazı tamamen özgün olmak zorunda kesinlikle çalınmış kopyalanmış olmayacak bunu anlarım.

Moderatör tarafında düzenlendi:
abi sana bir şey sorabilirmiyim mybb r10 benzeyen bir tema var onun aynısını yapsak kızarlarmı :)

thezalim02' Alıntı:
abi sana bir şey sorabilirmiyim mybb r10 benzeyen bir tema var onun aynısını yapsak kızarlarmı :)

Belliki genç bir kardeşimizsin bak o vatandaşin yazdiği dip notu bir oku bakalim gercekten yapilmasini isteyeçekmisin?

Emek hırsızları, sömürücüler, yaptığının bir marifet olduğunu düşünenler, art niyetliler ve primciler... Bu bölüm sizler için

Sizler! Bu dünyada yapılacak en kötü şeyi yapıyorsunuz... Hedefi olan bir kişinin, hedefi için harcadığı emeği çalıyorsunuz! Kendinizi kandırıyorsunuz... Kendinizi kandırıp egonuzu yükseltiyorsunuz. Bir marifet yaptığınızı sanıyorsunuz... Ama yapmıyorsunuz! Siz; UTANMAZSINIZ, ONURSUZSUNUZ, KÜLTÜRSÜZSÜNÜZ, AHLAKSIZSINIZ, BİLGİNİZ ve FİKRİNİZ yok! Var sanıyorsunuz, belki şu an pişkin pişkin gülüyorsunuz... Ama YOK! İnsanlar kişilerin vermiş olduğu her emeğe saygı duymalı. Ve, belirtmek isterim; unutulmasın ki bu dünya fani. Ne ekersen onu biçersin. Hasan YİĞEN'in de dediği gibi: "BU, EKİM TARLASININ EN DOĞRU VE TARTIŞILMAZ MAHSULÜ, DÜRÜST OLMAKTIR."

Bütün bu yazdıklarım içimden gelenlerdi. Biliyorum ki kimse de bunları okuduktan sonra düzelmeyecek! Şimdi de aldığım tedbirlere gelelim

sende genc bir insansin beliki gün gelir ayni şey banada yapilmaz deme eğer sorun paraysa gec o sisteme o temayi sana ben alacam ama bu yollara tenezul etme.

allah razı olsun buda bana kapak oldu vallaha bu cevaba çok mutlu oldum.  :)  ;D  dersimi aldım

hocam bu tema için iki yanıt girmeniz gerekli demişsiniz. iki cevap girince indirme linki mi çıkıyor :)

blackwind24' Alıntı:
hocam bu tema için iki yanıt girmeniz gerekli demişsiniz. iki cevap girince indirme linki mi çıkıyor :)

merhaba malesef yaptigim temalarin hic biri elimde yok artik.

hocam bu tema tam aradigim tema linki koysaydiniz cok sevinirdim

orhan' Alıntı:

[youtube]mcGhh_F9cco[/youtube]

DEMO

• HTML5 & Bootstrap v4.1
  • FontAwesome 5.0
  • New template of Profile
  • Responsive theme

Temayı ücret karşılığında satmıyorum webtiryaki formuna özgün 2 tane içerik girmek kaydıyla temaya sahip ola bilirsiniz ama yazı tamamen özgün olmak zorunda kesinlikle çalınmış kopyalanmış olmayacak bunu anlarım.

hocam bana hala göndermediniz

Moderatör tarafında düzenlendi:
hocam temayi paylaşsanizda faydalansak

orhan' Alıntı:
blackwind24' Alıntı:

Arkadaş alıntidada görüldüğu gibi tema dosyalarının elinde olmadiğini yazmış.

cakal' Alıntı:
orhan' Alıntı:
blackwind24' Alıntı:

Arkadaş alıntidada görüldüğu gibi tema dosyalarının elinde olmadiğini yazmış.

elinde olan var mı peki?

Thanks mate! Is it used for SMF2.0 or SMF2.1? I guess both of version :)
Between, hello everyone! I'm new member?

mobi4u' Alıntı:
Thanks mate! Is it used for SMF2.0 or SMF2.1? I guess both of version :)
Between, hello everyone! I'm new member?

Hello welcome to the forum theme is designed for 2.1

Merhaba, siteye temayı yüklüyorum site çöküyor tema güncel değil mi acaba

ViVa' Alıntı:
Merhaba, siteye temayı yüklüyorum site çöküyor tema güncel değil mi acaba

Merhaba temayı sizin icin yükleyip denedim bir sorun cikmadi? siz smf,nin hangi sürümünü kulaniyorsunuz bu SMF 2.1 RC2 icin geçerli.

Hocam öncelik ile elinize emeğinize sağlık. ben de tam olarak bu tarz bir mobil uyumlu tema arıyordum.

Tema ile ilgili bir sorum olacak yalnız, bu tema simple portal ile uyumlu olur mu?

Simple portal varken joomla ile uğraşmak istemiyorum.

Ayrıca 2.0.x ile uyumlu bir versiyonu var mıdır?

Merhaba tema 2.1RC sürümü için tasarlandı 2.x sürümüne uygun değil malesef.

Geri
Üst Alt