Smf Manas Modern [Responsive 2.0]

Merhaba, tekrar hoş geldiniz!

Bilgi sahibi olanlarla ihtiyaç duyanları buluşturmak, farklı bakış açılarına sahip insanları bir araya getirerek birbirlerini daha iyi anlamalarını sağlamak ve herkesin bilgisini paylaşmasını sağlamak istiyoruz.

Tema SMF 2.0.18 güncelinde.

Yönetim >> Temalar ve Görümüm >> Yönet ve yükle

Yukarıda yazdığım yoldan sayfaya giderek gözatı tıklayın. Bilgisayardan indirdiğiniz temayı seçin ve kaydet i tıklayın.

Yönetim >> Temalar ve Görümüm >> Yönet ve yükle

Yukarıda yazdığım yoldan sayfaya giderek gözatı tıklayın. Bilgisayardan indirdiğiniz temayı seçin ve kaydet i tıklayın.
indirme linki yok hocam

Merhaba Konu güncellenmiştir taşınmadan dolayı ekler gitti maalesef.

tema için teşekkürler gayet hoş ve güzel Cover olayını videodaki yaptım fakat olmadı birde doğum tarihini kaydet diyorum tekrar 1 1 1 olarak eski haline geliyor şimdiden teşekkürler.

videodaki gibi yaptım ama olmadı resim eklerken kod falan ekleniyor mu acaba yada benim kurulumda mı sorun var cpanel üzerinden kurdum silip manuel tekrar mı kurayım resimleri ekliyorum bir de 3. resimde doğum tarihi giriyorum kaydetmiyor

Ekli dosyalar

• cover.png
    cover.png
    35.8 KB · Görüntüleme: 3
  • cover2.png
    cover2.png
    32.8 KB · Görüntüleme: 3
  • cover3.png
    cover3.png
    26.4 KB · Görüntüleme: 3
Merhaba SMF 2.0.18 ile ilgili bir sorun maalesef 2.0 serisini uzun süredir kullanmıyorum ne gibi değişiklikler yapıldı bilgi sahibi olmadığım için birsey diyemiyorum locale defolt tema kurdum denedim kendi temasindada ayni sorun ne tarih çalışıyor nede cover?

Merhaba SMF 2.0.18 ile ilgili bir sorun maalesef 2.0 serisini uzun süredir kullanmıyorum ne gibi değişiklikler yapıldı bilgi sahibi olmadığım için birsey diyemiyorum locale defolt tema kurdum denedim kendi temasindada ayni sorun ne tarih çalışıyor nede cover?
teşekkür ederim ilginiz için güncel versiyonda tekrar denerim (y)

hocam dediğiniz gibi 2.0.18 de yazılımsal sorun var 2.0.17 yükledim çok fazla içerik yoktu düzeldi şuanda tekrar teşekkürler

Geri
Üst Alt