Smf Forum'da Adsense Nasıl Eklenir?

Merhaba, tekrar hoş geldiniz!

Bilgi sahibi olanlarla ihtiyaç duyanları buluşturmak, farklı bakış açılarına sahip insanları bir araya getirerek birbirlerini daha iyi anlamalarını sağlamak ve herkesin bilgisini paylaşmasını sağlamak istiyoruz.

muratbora

Kayitli Üye
Smf Forum'da Adsense Nasıl Eklenir? Bir kaç mod denedim ama olmadı, foruma adsense reklam eklemenin en kolay yolu nedir?

muratbora' Alıntı:
Smf Forum'da Adsense Nasıl Eklenir? Bir kaç mod denedim ama olmadı, foruma adsense reklam eklemenin en kolay yolu nedir?
Merhaba en kolaysorunsuz yolu adsnse hesabına girn auto reklamı aktif edın size vrdıği kodu <head></head> tagına ekleyın.

Google'un adsense otomatik reklamlar konusunda % 100 bir deneyim kazandığını ve daha iyi sonuçlar verdiğini henüz söyleyemem yaptığım denemelerim sonucunda.
O yüzden reklamlarımı çıkmasını istediğim yerlere kendim yerleştirmek isterim.
Ayrıca otomatik reklam kodu ekleyince; Giriş, Üyelik vs gibi içerik olmayan sayfalarda da reklam gösteriyor, sonra politika ihlali diye reklam göstermine engelliyor site genelini. Bir kaç kez böyle uyarı geldimi bu sefer adsense hesabın banlanma tehlikesi var.
Bence otomatik reklam ile GOOGLE tuzak kuruyor site sahiplerine.

Teşekkürler,
Ayrıca google otomatik reklamla ilgili kısa bir kötü deneyimimi ilave ettim üst tarafa...

Bu modu kullanırken ortalarda 3 adet bölüme ne yazacağımı anlayamadım;

Which boards should this ad display in   
Display ads within posts   
Display ads after categories

merhaba modu kulanmadığım icin bir bilgim yok eke tr dil dosyasini ekliyorum langues dosyasina atin.

Dile ihtiyacım yok ingilizce biliyorum, lakin karşısına ( kutucuklar içerisine ) nasıl ne veri gireceğimi bilemiyorum;

Which boards should this ad display in  / Hangi panolar ( bölümleri kastediyor ) reklamlar gösterilsin
Display ads within posts  /  Gönderilerin arasında ilan göster
Display ads after categories / Kategoriler arasında ilan göster

https://ibb.co/TMqF3yR burada ekran görüntüsü

Buldum, Mod'un kendi url'sinde varmış bilgi https://www.simplemachines.org/community/index.php?topic=68632.0

Geri
Üst Alt