SMF forum kullanıcı kayıt hatası

Merhaba, tekrar hoş geldiniz!

Bilgi sahibi olanlarla ihtiyaç duyanları buluşturmak, farklı bakış açılarına sahip insanları bir araya getirerek birbirlerini daha iyi anlamalarını sağlamak ve herkesin bilgisini paylaşmasını sağlamak istiyoruz.

muratbora

Kayitli Üye
SMF forum kullanıcı kayıt hatası, kullanıcılar kayıt olurken " Bir Hata Meydana Geldi! Bu bölüme erişme yetkiniz bulunmamaktadır. " hatası veriyor ve kimse foruma kayıt olamıyor,

Bu sorun nereden kaynaklanıyor, çözümü nedir?
https://www.turizmtasimacilik.com/forum/index.php?action=signup

Not : En son SMF sürümüne 1 ay önce update edildi ( güncellendi )

Malesef o konuda tavsiye edilen "Maintenance > Cookies and session > Use subdomain independent cookies "  yaptım, ama hala hata veriyor kayıt olurken, kayıt olmak imkansız ;

Bir Hata Meydana Geldi!
Bu bölüme erişme yetkiniz bulunmamaktadır.

Malesef aynı hatayı almaya devam ediyorum, bu SMF ye bulaştığım güne lanet olsun! Artık silip atacağım o kadar emeğe acımayıp!

Merhaba sizin sitede yanliş giden bir şeyler var anlamiyorum burasida smf alt yapisini kulaniyor yilardir böyle sizinki gibi bir sorun ilk kez göruyorum ingilizce siteyi komle taradim belki bemzer bir sorun vardir diye yok yok aklima domain+hatcehes sorunu gibi geliyor?

www olmadan tekrar denedim kayit olmada bir sorun yok buda .htaccess sorunu gibi geldi bana

Şu an kayıt olma hatası çözülmüş durumda! Lakin diğer sorunlar hala devam ediyor!
İngilizce forum sadece bir hikaye, orada aradığım hiç bir soruma ne yanıt alabildim, ne başka birşey, üyeliğimi kapatıp son çare buraya geldim!

Zaten buraya yazmadan önce'de orada arıyorum sorunun cevabını, bulamazsam ( ki yok ) buraya yazıyorum!

Ayrıca siz kayıt olduğunuzda yönetim paneline şöyle uyarı kaydetmiş error altına ;
Hata türü: Genel, '[email protected]' adresine e-posta gönderilemedi. https://www.turizmtasimacilik.com/forum/index.php?action=signup2

------------
Bende kendim kayıt olmayı denediğimde onay maili göndermiyor! Normalda tüm siteler kayıt olunduğunda kullanıcıya ya onay ya bilgi mesajı mutlaka gönderir!

Geri
Üst Alt