Soru Smf Bildirimler Nasıl Akfif Edilir?

Merhaba, tekrar hoş geldiniz!

Bilgi sahibi olanlarla ihtiyaç duyanları buluşturmak, farklı bakış açılarına sahip insanları bir araya getirerek birbirlerini daha iyi anlamalarını sağlamak ve herkesin bilgisini paylaşmasını sağlamak istiyoruz.

Smf Smf yardim

KarFırtınası

Yeni Üye
merhaba.smf tabanlı ücretsiz forum kurdum.forumda bildirim çıkmıyor.bildirimleri nasıl aktif edebilriim? (mesajlarda başka kullanıcılaırn yaptığı alınmtılar) yardımlarınızı bekliyorum.

Smf 2.1 ile beraber gelen bir özellik, rc sürümü olması nedeni ile tavsiyede edemiyorum ama 2.0 için aşağıdaki modu deneyebilirsiniz.

Smf 2.1 ile beraber gelen bir özellik, rc sürümü olması nedeni ile tavsiyede edemiyorum ama 2.0 için aşağıdaki modu deneyebilirsiniz.

merhaba çok teşekkürler.panalden yüklersem sayfada bir sorun bulunmaz değilmi?

Hocam sürümü uygun, eğer yükleme sırasında bir hata İle karşılaşırsanız yüklemenizi tavsiye etmem. Siz her ihtimale karşı yedeklerinizi almayı ihmal etmeyin.

paket yüklendi ama panelden hepsini onaylasamda çalışmıyor.webtiryaki forumundaki gibi sağ üstte mesaj kutusunun yanında bulunan bildirim simgesi çıkmıyor

paket yüklendi ama panelden hepsini onaylasamda çalışmıyor.webtiryaki forumundaki gibi sağ üstte mesaj kutusunun yanında bulunan bildirim simgesi çıkmıyor
Merhaba webtiryaki xenforo kulaniyor smf değil smf 2.0 surumunde bu Tür özelik ler yoktur tafsiyem 2.1 sürümüne gecmeniz 2.1 sürümünde buradaki bir cok özelik mevcut.

Merhaba webtiryaki xenforo kulaniyor smf değil smf 2.0 surumunde bu Tür özelik ler yoktur tafsiyem 2.1 sürümüne gecmeniz 2.1 sürümünde buradaki bir cok özelik mevcut.
merhaba yanıtınız için teşekkürler.hocam anlatmaya çalıştığm bu tarz özellik 2,0 sürümünde uygulanamaz mı? 2,1 de otomatikmi çıkıyor?

Geri
Üst Alt