Themes 2.1 Smf 2.1 Steyle-V4 Dark

Merhaba, tekrar hoş geldiniz!

Bilgi sahibi olanlarla ihtiyaç duyanları buluşturmak, farklı bakış açılarına sahip insanları bir araya getirerek birbirlerini daha iyi anlamalarını sağlamak ve herkesin bilgisini paylaşmasını sağlamak istiyoruz.

Smf 2.1 Themes

cakal

Yönetici
Steyle-V4 style is mostly for gaming communities but with some small edits it can fit every need!
GitHub DEMO
You can:
  • set logo
  • set welcome message
  • set Sidebar Position
  • set Sticky Sidebar
  • set Extra Footer
Other features:
  • responsive design
  • support for font awesome icons
  • great border hover effects
localhost-smf-index-php.png

Son düzenleme:
Teşekkür ederim gerçi smf sanırım günceliğini yitiriyor smf yöneticilerinden başka kimse kalmamış smf ile ilgilenen üzücü bir durum.
Sorma hocam, resmi sitede yazdıklarım bile ortada kalıyor. Üzücü bir durum maalesef, smf ye yeni başlayan biri olsam sırf şu destek sıkıntısından dolayı kullanmazdım. Çok güzel bir script ama tek başına bişey olmuyor.

Güncellendi 3 buğ düzeltildi.

@cakal hocam müsait olduğunda acaba temaya nasıl iconlu menü ekleyebilirim yazabilir misin acaba? Modlar ile veya light portal ile menü eklediğimde iconsuz oluyor.. Hiç hoş durmuyor.. Uzun zaman oldu nasıl düzenleyeceğimi de unuttum..

@cakal hocam müsait olduğunda acaba temaya nasıl iconlu menü ekleyebilirim yazabilir misin acaba? Modlar ile veya light portal ile menü eklediğimde iconsuz oluyor.. Hiç hoş durmuyor.. Uzun zaman oldu nasıl düzenleyeceğimi de unuttum..
Merhaba eklediğiniz menünün üzerindeyken fareyle sağ tik yapın acılan listeden incele ögesini secin size fa ile başlayan bir kod verecek örnek portal icon ekliyorsak <i class="fa fa-portal fa-lg"></i> böyle bir kod verir bizim yapmamız gereken fa-portal kısmini kopyalayıp temanın css dosyasına böyle bir kod eklemek

CSS:
.fa-portal::before {
    content: "\f0ac";
}

Merhaba eklediğiniz menünün üzerindeyken fareyle sağ tik yapın acılan listeden incele ögesini secin size fa ile başlayan bir kod verecek örnek portal icon ekliyorsak <i class="fa fa-portal fa-lg"></i> böyle bir kod verir bizim yapmamız gereken fa-portal kısmini kopyalayıp temanın css dosyasına böyle bir kod eklemek

CSS:
.fa-portal::before {
}

Hocam acaba aptala anlatır gibi anlatır mısınız?

o8mnqdl.png

Durumum yukarıdaki gibi.. Arada Yönetimde filan simgeler varken "Novel Listesi" nin üzerinde yok.. Light Portal'ın içindeki "MainMenu" eklentisi ile ekledim o butonu.

Butonun dediğiniz şekilde ki özelliği şöyle;

lyirnpk.png

Dediğiniz gibi temadaki css dosyasına ekledim.. "index.css" dosyasına.. (İnşallah doğru dosyaya ve yere eklemişimdir) Şu şekilde ekledim;
.fa-portal_action_portal;sa_categories::before {
}

Fakat üstünde herhangi bir icon gözükmedi.. Tema FontAwesome da destekliyor. "Novel Listesi" butonunun üstüne FontAwesome'dan bir Ying Yang ikonu koymak istiyorum.. Tabi bu mümkünse..

@vista1
Merhaba eksik bir durum yok çıkması lazım acaba bu eklenti özel yapım mi değilse linkini atarimsiniz kurup bakayım sorun neymiş

@vista1
Merhaba eksik bir durum yok çıkması lazım acaba bu eklenti özel yapım mi değilse linkini atarimsiniz kurup bakayım sorun neymiş

Hayır hayır özel yapım değil.. Light Portal ın iç eklentisi..

SMF'nin resmi sitesinde mod bölümünde "portal" şeklinde aratınca hemen ilk sırada çıkıyor.. Portalı kurunca kendi içinde eklentiler bölümü var biliyorsunuzdur zaten.. Orda "MainMenu" seçeneği.. Hayatımda bu kadar esnek yapılı forum portalı görmemiştim.. Nereye çekerseniz oraya gidiyor site.. Şu an normalde mutlaka wordpressle yapmam gereken şeyi SMF altyapısı ile hazırlıyorum.. Benim bile düzenleyebileceğim kadar basit kurcalaması.. Yani şu an yaptığım site şekli SMF de ilk olacak.. Sadece o ikon meselesi kaldı..

7gu7wf4.png

Son düzenleme:
Hayır hayır özel yapım değil.. Light Portal ın iç eklentisi..

SMF'nin resmi sitesinde mod bölümünde "portal" şeklinde aratınca hemen ilk sırada çıkıyor.. Portalı kurunca kendi içinde eklentiler bölümü var biliyorsunuzdur zaten.. Orda "MainMenu" seçeneği.. Hayatımda bu kadar esnek yapılı forum portalı görmemiştim.. Nereye çekerseniz oraya gidiyor site.. Şu an normalde mutlaka wordpressle yapmam gereken şeyi SMF altyapısı ile hazırlıyorum.. Benim bile düzenleyebileceğim kadar basit kurcalaması.. Yani şu an yaptığım site şekli SMF de ilk olacak.. Sadece o ikon meselesi kaldı..

7gu7wf4.png
Merhaba ben arama menusunun yanina ekledim buradan baka bilirsiniz

kod
CSS:
.fa-portal_action_search:before {
content: "\f6ad";
}

hello can u tell me how i install the footer like in ur photo :) and side bar . thank you !
Steyle-V4 style is mostly for gaming communities but with some small edits it can fit every need!
GitHub DEMO
You can:
  • set logo
  • set welcome message
  • set Sidebar Position
  • set Sticky Sidebar
  • set Extra Footer
Other features:
  • responsive design
  • support for font awesome icons
  • great border hover effects
localhost-smf-index-php.png