Themes 2.1 Smf 2.1 Steyle-V2 Themes

Merhaba, tekrar hoş geldiniz!

Bilgi sahibi olanlarla ihtiyaç duyanları buluşturmak, farklı bakış açılarına sahip insanları bir araya getirerek birbirlerini daha iyi anlamalarını sağlamak ve herkesin bilgisini paylaşmasını sağlamak istiyoruz.

Smf 2.1 Themes

cakal

Yönetici
Download Link
You can:
  • set logo
  • set Extra Profile Info Styles
  • set Sidebar Position
  • set Sticky Sidebar
  • set Extra Footer

Other features:

• responsive design
  • font awesome icons
  • support for SVG icons
  • great border hover effects

v2-profile.png

v2-display.png

v2-index.png

Son düzenleme:
Hocam eline sağlık, ben indirdim bile. Kendi forumumda arka plandaki header-bg.jpg images dosyasını kaldırmak için aşaıdaki gibi bir değişlik yaptım ama github üzerinden mıncıklamak istemedim. Aşağıdaki kodu bir altındaki ile değiştirdim.

CSS:
html:not([data-theme=dark]) body:not(.app-blank) {
    background-image: url(../images/header-bg.jpg);

CSS:
html:not([data-theme=dark]) body:not(.app-blank) {
    background-image: linear-gradient(to left,#f8b332,#fc4c1b);

merhaba kerem smf css özeliği 1 sürümden beri ayni siprit css kullanma imkani olsaydı sorun olmazdı liner-gardiean kullanmanın bu sistemde diğer browser lerde sorun çıkaracağı için Image kulandım istersen bu adresten değişik renkler ayarlaya bilirsin.

hocam tema güzel emeğinize sağlık ama küçük biristeğim yok "YENİ KONU OLUŞTUR" biraz daha belirginleştirmek yani daha fazla öne çıkarmak istiyorum bu konuda yardımcı olurmusunuz?

g9c26mq.jpg

merhaba demo adres eklerseniz kodlara bakıp bir yol gösterebiliriz reisime bakarak bu mümkün değil.

Merhaba temanın css dosyasına bunu ekleyin

CSS:
.menu_nav .button_hizlikonu a {
    transition: color 0.2s ease;
    background: rgba(255,255,255,.32);
    color: #fff;
    border-color: #f6f6f642;
}
hocam özür ama css klasörü içinde bir sürü dosya var hangisine bu kodu ekleyeceğim?

index.css hocam, temanızla ilgili birçok css işlemi bu dosyadan gerçekleşiyor.

Geri
Üst Alt