Themes 2.1 Smf 2.1 Steyle V1

Merhaba, tekrar hoş geldiniz!

Bilgi sahibi olanlarla ihtiyaç duyanları buluşturmak, farklı bakış açılarına sahip insanları bir araya getirerek birbirlerini daha iyi anlamalarını sağlamak ve herkesin bilgisini paylaşmasını sağlamak istiyoruz.

Smf 2.1 Themes

cakal

Yönetici
Check one of the best themes for all Forum communities. You can find here many special functions which will make for forums look better and give fantastic user experience.

Tüm Forum toplulukları için en iyi temalardan birine göz atın. Burada, forumların daha iyi görünmesini sağlayacak ve harika bir kullanıcı deneyimi sunacak birçok özel işlevi bulabilirsiniz.
DEMO/Download

Steyle V1.png

Son düzenleme:
Eline sağlık hocam, yine güzel bir tema paylaşmışsınız. Şuan kullandığım temamı çok beğenmiyor olsam direk kullanmaya başlardım.

Eline sağlık hocam, yine güzel bir tema paylaşmışsınız. Şuan kullandığım temamı çok beğenmiyor olsam direk kullanmaya başlardım.
Bu temayı Orhan hocam bir projemiz için yapmıştı burayı devralinca bıraktım siteyi temayı sadeleştir dim sundum tema defult temanın kopyası sade hızlı seo dostu bu tema üzerinden geliştirme yapmayı düşünüyorum ilerki sürümlerinde.

Konu Güncellendi Ön izleme eklendi.

İndirdim hocam, mesela son konular masa üstünde sağda ya, mobilde aşağıda değilde yukarıda olsa çok daha güzel olur.

Biraz zor görünüyor ama css ile belki ola bilir bir deneyeyim?

Bu arada temadan ki butonları kendi forumuma aldım, görüpte kızmayın :S Görünce hoşuma gitti dayanamadım :)

Eline sağlık hocam, yine güzel bir tema

Merhaba hocam logo alanına grafik logo ekleme imkânımız yok mu acaba bir düzenleme yapıla bilirmi

saygılar.

Geri
Üst Alt