SMF 2.1 Slayt Gösterisi Admin panel ayarlı (Bostrap)

Merhaba, tekrar hoş geldiniz!

Bilgi sahibi olanlarla ihtiyaç duyanları buluşturmak, farklı bakış açılarına sahip insanları bir araya getirerek birbirlerini daha iyi anlamalarını sağlamak ve herkesin bilgisini paylaşmasını sağlamak istiyoruz.

Yeni farketim temadan tema yapimcisinin linkini kaldiramasiniz?

Tema (GNU General Public License) Lisansina sahiptir.

Copyright (C) 2019 webtiryaki (W.T)
This program is free software; you can redistribute it and/or modify it under the terms of the GNU General Public License as published by the Free Software Foundation, But you may not remove the author's copyrights; either version 2 of the License, or (at your option) any later version.
This program is distributed in the hope that it will be useful, but WITHOUT ANY WARRANTY; without even the implied warranty of MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE. See the GNU General Public License for more details.

Arkadşlar böyle insanlara yardım etmek için değerli zamanınızı harcamayı,n biz Türklerde bu zihniyet değişmez bazılarında onlar için emek kavramı diye birşey yok,

orhan' Alıntı:
Arkadşlar böyle insanlara yardım etmek için değerli zamanınızı harcamayı,n biz Türklerde bu zihniyet değişmez bazılarında onlar için emek kavramı diye birşey yok,

Bu arkadasin uyeligine son verirmisiniz lutfen gen.tr dede ayni faliyeti surduruyor

cakal' Alıntı:
Yeni farketim temadan tema yapimcisinin linkini kaldiramasiniz?

Tema (GNU General Public License) Lisansina sahiptir.

Copyright (C) 2019 webtiryaki (W.T)
This program is free software; you can redistribute it and/or modify it under the terms of the GNU General Public License as published by the Free Software Foundation, But you may not remove the author's copyrights; either version 2 of the License, or (at your option) any later version.
This program is distributed in the hope that it will be useful, but WITHOUT ANY WARRANTY; without even the implied warranty of MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE. See the GNU General Public License for more details.

En alttaki linklerden mi bahsediyorsunuz Onları ben değiştirdim ve böyle bi durum olduğunu bilmiyordum bu işlerde yeni olduğum bariz ortada. Söz konusu linkler ise eve geçtiğim zaman onları düzeltirim ve düzeltmem de gerekir.

replikacep' Alıntı:
orhan' Alıntı:

Bu arkadasin uyeligine son verirmisiniz lutfen gen.tr dede ayni faliyeti surduruyor

Hocam benim amacım öğrenmek smf hakkında 3 5 adet site var burda olduğu gibi orda da aynı soruları soruyorum ve tekrar söylüyorum alttaki yazıları değiştirmenin yasak olduğunu bilmiyordum evet yapan kişi yapmış hakkı var ancak yeniyim 2 aylık bi geçmişim var öncesinde phpbb kullanıyordum internette video izlerken gördüğüm alt yapı oydu hatta onun için 24 dolara volare isimli tema bile aldım bi arkadaşın tavsiyesi üzerine smf ye geçtim phpbb de bir kamyon mod var ancak smf o şekilde değil  ve sürüm de fark ediyorum 2.1 rc2 kullandığım için modlar çok kısıtlı
Tekrar söylüyorum link değiştirmenin yasak olduğunu bilmiyordum

Cümletten Selamın Aleyküm arkadaşı tanırım bende sitesi için yardım ettiğim noktalar oldu.Art niyette yaptığını sanmıyorum bu tarz orhan hocamın olsun diğer emek verenlerin hakkı teslim olmalı imzaları yapımcının kaldırılmamalı

Barış dostumda emeğe saygılıdır bilirim az çok sadece kaç gündür oynuyor siteyle öğrenmeye çalışıyor....
Ayrıca replikacep hoca direk insanları bu şekilde yargılamayın günahına girmeyin ben sitelerimi yaptırdım hep
bilmiyoruz bilmemek ayıp değil hiç kimse hemen öğrenmiyor.Bence biraz daha anlayışlı olunmalı , sizlerde diğer
forumlardasınız biz bilmeyenler tabi ki  de her yere sorucaz arayacaz yazıcaz..
Hatta dün de ben uğraşırken sitemi çökertim.Snrj hocayı bekliyorum benim işim değilmiş bu :)

Orhan hocam ve cakal hocama emekleri ve yardım severliği için teşekkür ederim.Yanlış anlaşılmasın
bu konu bana düşmedi tabiki de emek her şey bilerek yapılmışsa bende karşı çıkarım ama bildiğim için yazmak istedim..

ronay ayk' Alıntı:
Cümletten Selamın Aleyküm arkadaşı tanırım bende sitesi için yardım ettiğim noktalar oldu.Art niyette yaptığını sanmıyorum bu tarz orhan hocamın olsun diğer emek verenlerin hakkı teslim olmalı imzaları yapımcının kaldırılmamalı

Barış dostumda emeğe saygılıdır bilirim az çok sadece kaç gündür oynuyor siteyle öğrenmeye çalışıyor....
Ayrıca replikacep hoca direk insanları bu şekilde yargılamayın günahına girmeyin ben sitelerimi yaptırdım hep
bilmiyoruz bilmemek ayıp değil hiç kimse hemen öğrenmiyor.Bence biraz daha anlayışlı olunmalı , sizlerde diğer
forumlardasınız biz bilmeyenler tabi ki  de her yere sorucaz arayacaz yazıcaz..
Hatta dün de ben uğraşırken sitemi çökertim.Snrj hocayı bekliyorum benim işim değilmiş bu :)

Orhan hocam ve cakal hocama emekleri ve yardım severliği için teşekkür ederim.Yanlış anlaşılmasın
bu konu bana düşmedi tabiki de emek her şey bilerek yapılmışsa bende karşı çıkarım ama bildiğim için yazmak istedim..

Teşekkür ederim dostum beni smf ile tanıştıran da zaten sendin

gerekli düzenlemeleri yaptım kontrol edebilirsiniz https://akvaryumasistani.com

Bakın bu konuda muzdarip bir insanım nedeni link meselesi değil yüzlerce insan kulanıyor gel Gorki birtek benim insanım buna tenezzül ediyor buda gücüme  gidiyor şu an türkiyede izindeyim yoksa size bu istatistikleri gösterirdim sif bu yüzden artık tema yapılmıyor.

orhan' Alıntı:
Bakın bu konuda muzdarip bir insanım nedeni link meselesi değil yüzlerce insan kulanıyor gel Gorki birtek benim insanım buna tenezzül ediyor buda gücüme  gidiyor şu an türkiyede izindeyim yoksa size bu istatistikleri gösterirdim sif bu yüzden artık tema yapılmıyor.

Gerçekten kusura bakmayın kasti yapılmış bi olay değil

Geri
Üst Alt