smf 2.1 rc3 memcache.php (Satır 76)

Merhaba, tekrar hoş geldiniz!

Bilgi sahibi olanlarla ihtiyaç duyanları buluşturmak, farklı bakış açılarına sahip insanları bir araya getirerek birbirlerini daha iyi anlamalarını sağlamak ve herkesin bilgisini paylaşmasını sağlamak istiyoruz.

replikacep

Tam Üye
Web sitesi
www.replikacep.com
Hata türü: Genel
2: Memcache::connect(): Can't connect to :11211, php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known (0) http://www.replikademo.tk/index.php?action=admin
/home/replikademo/public_html/Sources/CacheAPI-memcache.php (Satır 76)

bu hatanın çözen varmi  bunu cozmeden sitemi guncellemeyi düşünmüyorum  gerekirse rc4 bekliyecegim

merhaba bu mesele cache problemi Burada tartışılıyor SSI.php ile eklemeler yoluyla geçici olarak soruna çözüm sunuyorlar özelikle belirteyim geçici çözüm bazı riskleri var direk veri tabanını etkilediği için dikkat edin.

orhan' Alıntı:
merhaba bu mesele cache problemi Burada tartışılıyor SSI.php ile eklemeler yoluyla geçici olarak soruna çözüm sunuyorlar özelikle belirteyim geçici çözüm bazı riskleri var direk veri tabanını etkilediği için dikkat edin.

bu sorun herkeste yok  sanırım

bu sorun herkeste yok  sanırım
Hayir daha çok portal tarzı aşırı belek harcayan modlardan kaynaklı bir sorun o yüzden tavsiyem örneğin illa portal kullanacaksanız bu portali kulanın eklentileri mini mile edin cache kullananları vs.

Githuptaki smf yi indirdim sorunu cozmusler  ben  galiba rc4 i bekliyecegim kafam pek sarmadi rc3 i

Geri
Üst Alt