Mod Smf 2.1.3 sürümü için istatistik sistemi

Merhaba, tekrar hoş geldiniz!

Bilgi sahibi olanlarla ihtiyaç duyanları buluşturmak, farklı bakış açılarına sahip insanları bir araya getirerek birbirlerini daha iyi anlamalarını sağlamak ve herkesin bilgisini paylaşmasını sağlamak istiyoruz.

Cms Mod

Charismax

Kayitli Üye
Son sürüm için top 10 tarzında bir mod var mı? Hiç güncel yenileri yok eskileride olmuyor zaten şablon ayarı veya uyumsuzluk çekiyor..
Bu alttaki son mesajları etkilemeden yeni bir widget açan sade bir istatistik sistemi lazım ..

İstatistiklerden kastım mesaj konu olarak :D

Açıkçası top ondan kastiniz resimdeki gibi bir şeymi? öyleyse bir tane yapmaya caliştim lakin smf de bazı sorgular değişmiş düzenleyip müsait bir zamanda paylaşırım.

smf-istatislik-top-10.png

Açıkçası top ondan kastiniz resimdeki gibi bir şeymi? öyleyse bir tane yapmaya caliştim lakin smf de bazı sorgular değişmiş düzenleyip müsait bir zamanda paylaşırım.

Ekli dosyayı görüntüle 237
Evet biraz daha gelişmiş şeklinde... Bende bakıyorum eski sürümler için çok var .. Ama inanın yeni sürüme uyumlamak çok zor geliyor bana .. Mutlaka bunu kendisi için mod yapıp pratik bir şekilde kullanan vardır .. E burasıda eski smf ilgilenen yerlerden.. Burda bulamazsam başka yerde'de olmaz zaten... Şimdi'den teşekkür ederim.. Uygun zamanınız ne zaman olursa takipteyim :)

Geri
Üst Alt