SEO Uyumlu, Özgün, Akıcı İngilizce Almanca Makale Hizmeti

Merhaba, tekrar hoş geldiniz!

Bilgi sahibi olanlarla ihtiyaç duyanları buluşturmak, farklı bakış açılarına sahip insanları bir araya getirerek birbirlerini daha iyi anlamalarını sağlamak ve herkesin bilgisini paylaşmasını sağlamak istiyoruz.

ali

Moderator
Web sitesi
webtiryaki.com
Merhabalar;

Yabancı dir bir makalede önemli olan 4 husus vardır;
  • Özgünlük
  • SEO Uyumu
  • Gramer hatası, anlatım bozukluğu olmaması, yani kullanıcı odaklı olması
  • Bilgi vermesi

Makaleleri tamamen SEO uyumlu şekilde yazıyorum. Her makalede birkaç alt başlık kullanıyor, head etiketlerini akışa uygun kullanıyor, anahtar kelimeleri öncelikli olarak ilk paragraflara olmak üzere makale içine profesyonel olarak serpiştiriyorum. Anahtar kelimeleri makale sonunda sıralıyorum.
Her makalede bir adet görsel kullanıyorum. Konuyla alakalı görseli google'dan bulup photoshop'ta özgünleştirerek makaleye ekliyorum.

Öncelikle Türkçeden çeviri işlemi yapmiyorum Türkçem çok az.

• Yabancı Dil Makale Ücreti: 100 Kelime 4,00 TL & Kelime Başı 0,04 TL
Ödeme yöntemleri:payPal(PM'den Sorunuz)

Merhabalar;

Yabancı dir bir makalede önemli olan 4 husus vardır;
  • Özgünlük
  • SEO Uyumu
  • Gramer hatası, anlatım bozukluğu olmaması, yani kullanıcı odaklı olması
  • Bilgi vermesi

Makaleleri tamamen SEO uyumlu şekilde yazıyorum. Her makalede birkaç alt başlık kullanıyor, head etiketlerini akışa uygun kullanıyor, anahtar kelimeleri öncelikli olarak ilk paragraflara olmak üzere makale içine profesyonel olarak serpiştiriyorum. Anahtar kelimeleri makale hizmeti sonunda sıralıyorum.
Her makalede bir adet görsel kullanıyorum. Konuyla alakalı görseli google'dan bulup photoshop'ta özgünleştirerek makaleye ekliyorum.

Öncelikle Türkçeden çeviri işlemi yapmiyorum Türkçem çok az.

• Yabancı Dil Makale Ücreti: 100 Kelime 4,00 TL & Kelime Başı 0,04 TL
Ödeme yöntemleri:payPal(PM'den Sorunuz)
Toplu alımda indirim var mı?

Geri
Üst Alt