Neler yeni
  • Sitemiz Bir Webmaster forumu ve tartışma platformu dur webmaster forumu dışındaki konular yasaktır direkt silinecektir.
  • Our site is a Webmaster forum and discussion platform. Topics outside the webmaster forum are prohibited and will be deleted immediately.

SEO 2024

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan ZeroByte
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

ZeroByte

Yeni Üye
Прошу прощения, но напишу на русском, это мой родной и потому мысли будут более полными.

Здравствуйте, мне понравился форум, потому несколько рекомендаций.

1. SMO - интеграция сайт\форума с социальными сетями. Ещё это называется кросспостинг. Полагаю все об этом значют? Настраиваете сайт, чтобы контент размещенный на сайте, мгновенно расходился по вашим соцсетям. Разумеется чем больше соцсетей, тем лучше.
2. Система "Кольца" она применима, как к пунткту №1, так и к путнку №3. "Усиление ссылок", это не знаю как описать, чтоб перевод получился точным, но что то вроде ... напишу пожалуй пример. Вы торгуете часами, ставите ссылку на сайт "купить часы", следующее кольцо - ставите ссылку на страницу "часы недорого" где вы разместили ссылку на ваш сайт. Система усиления ссылок. В идеале закольцевание полное, по принципу "Черных дыр", информацию об этом ищите в сети, например Википедия работает на этом принципе и вообще всё в интернете стремится к "Черной дыре".
3. Система "Джинсы". Покупка ссылок в зависимости от частотности запроса (ценности) или для "разбавления" так называемых в России "прямоходов" (точное вхождение). Когда более высокочастотные слова оборачивают ваш запрос. Пример: Часы - более высокочастотные запросы "Купить" "Цена", можете ставить ссылку "Купить часы цена", но тут получается прямое вхождение, которое желательно размыть, во избежание пессимизации, значит делаем так: "купить часы jlhgugy", где мы размываем прямое вхождение и избегаем пессимизации.
4. Накрутка поведенческих факторов. На эти ссылки пускаем ботов, которые ходят по страницам, создавая "иллюзию интереса". Не знаю как у вас с этим, но у нас в России довольно много технологий направленных на работу по этому направлению.
5. ИИ, поскольку поисковые системы переходят на нейросети, то открылись новые возможности по манипулированию алгоритмами ещё пока несовершенных нейросетей. Мы обучаем поисковые системы, особенно этому подвержен Bing и работающий на его алгоритме даркнет duckduck.

Простите за тему на русском языке, но на другом языке мне бы никогда не удалось так лаконично сформировать мысли по этой теме, очень надеюсь на ваше понимание, друзья. Никого не хотел оскорбить или обидеть. Кому интересно, заадавайте вопросы, по возможности отвечу.

Вопросы разумеется на английском ))

Özür dilerim ama Rusça yazacağım, bu benim ana dilim ve bu nedenle düşüncelerim daha eksiksiz olacak.

Merhaba, forumu beğendim, işte bazı öneriler.

1. SMO - web sitesinin/forumun sosyal ağlarla entegrasyonu. Buna çapraz gönderim de denir. Sanırım tek anlamı bu? Sitede yayınlanan içeriğin sosyal ağlarınıza anında yayılması için bir web sitesi kurarsınız. Elbette ne kadar çok sosyal ağ olursa o kadar iyi.
2. “Ring” sistemi hem 1 numaralı noktaya hem de 3 numaralı yola uygulanabilir. “Bağlantıların güçlendirilmesi”, çevirinin doğru olması için bunu nasıl tarif edeceğimi bilmiyorum ama şöyle bir şey... Muhtemelen bir örnek yazacağım. Saat satıyorsunuz, "saat satın al" sitesine bir bağlantı koyuyorsunuz, bir sonraki zil sesini sitenize bağlantı gönderdiğiniz "ucuz saatler" sayfasına bir bağlantı koyuyorsunuz. Bağlantı güçlendirme sistemi. İdeal olarak, döngü "Kara Delik" prensibine göre tamamlanır, bununla ilgili bilgileri internette arayın, örneğin Wikipedia bu prensip üzerinde çalışır ve genel olarak İnternet'teki her şey "Kara Delik" eğilimindedir.
3. Sistem "Kot". Talebin sıklığına (değer) bağlı olarak veya Rusya'daki sözde "doğrudan bağlantıları" (kesin giriş) "seyreltmek" için bağlantıların satın alınması. Daha yüksek frekanslı kelimeler sorgunuzu açtığında. Örnek: Saatler - daha yüksek frekanslı "Satın Al" "Fiyat" sorguları, "Saat fiyatı satın al" bağlantısını koyabilirsiniz, ancak burada karamsarlığı önlemek için bulanıklaştırılması tavsiye edilen doğrudan bir giriş elde edersiniz, bu yüzden bunu yapıyoruz : Doğrudan girişi bulanıklaştırdığımız ve karamsarlıktan kaçındığımız “bir saat jlhgugy satın alın”.
4. Davranışsal faktörlerin aldatılması. Bu bağlantıları takip etmek ve sayfalar arasında gezinmek için botları kullanıyoruz ve "ilgi yanılsaması" yaratıyoruz. Sizin durumunuz nasıl bilmiyorum ama Rusya'da bu alanda çalışmayı amaçlayan oldukça fazla teknolojimiz var.
5. Yapay zeka, arama motorları sinir ağlarına geçtiğinden beri, hâlâ mükemmel olmayan sinir ağlarının algoritmalarını manipüle etmek için yeni fırsatlar açıldı. Arama motorlarını, özellikle de Bing'i ve onun algoritmasıyla çalışan duckduck darknet'i eğitiyoruz.

Rusça konu için özür dilerim, ancak başka bir dilde bu konu hakkındaki düşüncelerimi asla bu kadar kısa ve öz bir şekilde formüle edemezdim, anlayışınızı gerçekten umuyorum arkadaşlar. Kimseyi kırmak ya da gücendirmek istemedim. İlgilenen varsa soru sorsun, mümkünse cevaplayacağım.

Sorular elbette İngilizcedir))

Moderatör tarafında düzenlendi:
Geri
Üst Alt