Üyeliğin hakkında sorunlar👨🏼‍🔧yaşıyorsanız bunu bizimle paylaşa bilirsiniz
Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız.
  • Sitemiz Bir Webmaster forumu ve tartışma platformu dur webmaster forumu dışındaki konular yasaktır direkt silinecektir.
  • Our site is a Webmaster forum and discussion platform. Topics outside the webmaster forum are prohibited and will be deleted immediately.

Selamun Aleyküm

Welcome to our site, Guest

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

F.A

Kayitli Üye
Reaction score
0
Website
forummeskeni.com
Merhaba ismim fatih yaş 32' xenforo kullanıcısı ve geliştiricilik adına kendimi geliştiriyorum... yeni alan adım ve hosting olarak smf' yi seçerek katkıda bulunmak ve acemiliğimi'de aynı zamanda olgunlaştırmak için girişimlerim olacak.. xenforo hakkında teknik gönüllü yardımcıda olabilirim... neyse geçelim onu o yüzden gelmedim..

smf kervanına kendimi kattım kocaman selam diyerek hayırlı günler iyi akşamlar diliyorum..

Hoşgeldin Fatih, smf de güzel şeyler yapacağını düşünüyorum bende. Daha öncede demiştim kafan çok farklı çalışıyor 😂 güzel şeyler çıkıyor senden.

Hoş buldum.. tabi bu benim sana deli deli sorular sormam ile dahada püsküllenecek  8)

Back
Top Bottom