Üyeliğin hakkında sorunlar👨🏼‍🔧yaşıyorsanız bunu bizimle paylaşa bilirsiniz
Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız.
  • Sitemiz Bir Webmaster forumu ve tartışma platformu dur webmaster forumu dışındaki konular yasaktır direkt silinecektir.
  • Our site is a Webmaster forum and discussion platform. Topics outside the webmaster forum are prohibited and will be deleted immediately.

Portal+forum sistemi için öneri varmı?

Welcome to our site, Guest

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

serdo

Kayitli Üye
Reaction score
0
Merhaba Portal+forum sitesi kurcağım hazır olarak ücretsiz dağıtılan sistemler varmı?

Merhaba Portal+forum sitesi kurcağım hazır olarak ücretsiz dağıtılan sistemler varmı?
wp yada Blogger kurup bağlaya bilirsiniz ama bunun için kod bilginiz olması gerekir?

wp yada Blogger kurup bağlaya bilirsiniz ama bunun için kod bilginiz olması gerekir?
maalesef hocam kod bilgisi yok zaten tk. domain ve sponsor hosting kullanıyorum, dedim hazır bir sistem bulayım

Light Portal + smf şeklinde tavsiye edebilirim. Kurulumu ve kullanımı çok kolay bir sistem.

Smf için resmi sitesini bir ziyaret edin derim. Kafanızda ki forum için ihitiyacınız olan tema ve mod var mı önden bir inceleyin. Bağlantıyı aşağıya bıraktım.

Back
Top Bottom