Ön izleme Peacock_v1 theme [SMF 2.1 RC4]

Merhaba, tekrar hoş geldiniz!

Bilgi sahibi olanlarla ihtiyaç duyanları buluşturmak, farklı bakış açılarına sahip insanları bir araya getirerek birbirlerini daha iyi anlamalarını sağlamak ve herkesin bilgisini paylaşmasını sağlamak istiyoruz.

Preview

orhan

Moderator
DEMO

OR7V3K1.jpg

Abi bu ara evde canın sıkılıyor herhalde 😂 eline sağlık telefondan gördüğüm kadarıyla renk uyumu falan çok güzel.

Ana sayfa bozuk sanirim farkinda degilsiniz

Bu arada eklenti olarak resim yuklenemiyor

Oops! We ran into some problems. Please try again later. More error details may be in the browser console.

Abi bu ara evde canın sıkılıyor herhalde 😂 eline sağlık telefondan gördüğüm kadarıyla renk uyumu falan çok güzel.
Seminer ayları bu aylar bol boş zaman oluyor bende smf 2 deki temaları 2.1 olarak günceli yorum

Güzel tema

Bu arada mobilde siteniz bozuk kontrol etmenizde fayda var orhan bey
benim telefonda iyi görünüyor sizin telefonda acaba neden bozuk göründü anlamadım? araştırdım ama bir sonuca varamadım.

den images

Son düzenleme:
Seminer ayları bu aylar bol boş zaman oluyor bende smf 2 deki temaları 2.1 olarak günceli yorum

benim telefonda iyi görünüyor sizin telefonda acaba neden bozuk göründü anlamadım? araştırdım ama bir sonuca varamadım.

den images

Gizli sekmeden baktim yine ayni belkide benim telefonda sorun vardir
Telefon modelim samsung s10 plus modeli

Bu dahada ilginç ayni telefonu kullanıyoruz yanımdaki insanlara da baktırdım onlarda da normal göründü acaba telefonda js koruması mi var?

Son düzenleme:

Site verilerini temizledim gecmisi sildim
Cikis yapinca duzeldi
Ama tekrar giris yapinca siteye yine aynisi oldu
Js acik telefonumda izin verilmis
Bilemiyorum benim telefon sıkıntılıdır belkide

Geri
Üst Alt