Themes 2.1 Peacock theme [SMF 2.1 RC4]

Merhaba, tekrar hoş geldiniz!

Bilgi sahibi olanlarla ihtiyaç duyanları buluşturmak, farklı bakış açılarına sahip insanları bir araya getirerek birbirlerini daha iyi anlamalarını sağlamak ve herkesin bilgisini paylaşmasını sağlamak istiyoruz.

Smf 2.1 Themes

orhan

Moderator
Peacock-theme.png

Dark
light portal
Peacock-siyah-p.png

Peacock-siyah-f.png

Three User Bar Layout
Three-User-Bar-Layout.png

Three User Bar Layout Admin
Three-User-Bar-Layout-admin.png

These themes are free for personal and commercial use. You are allowed to use it in your projects, change it and adapt for your purposes.
You are not allowed to remove the authorship and link to webtiryaki.com

Son düzenleme:
Maşallahınız var hocam elinize sağlık harika görünüyor.

Merhabalar üstadım güzel bir tema, denemek amacıyla SMF 2.1.RC4 kurup bu temayı yükledim ancak portal kısmı çıkmadı direkt forum bölümü açılıyor, portalı aktif edecek bir yerde göremedim. Portalı nasıl aktif edebiliriz acaba ?

Merhabalar üstadım güzel bir tema, denemek amacıyla SMF 2.1.RC4 kurup bu temayı yükledim ancak portal kısmı çıkmadı direkt forum bölümü açılıyor, portalı aktif edecek bir yerde göremedim. Portalı nasıl aktif edebiliriz acaba ?
Merhaba bu bir eklenti buradan indirip kurun Light Portal

Güzel olmuş gördüğüm temaların en güzeli bu Kardeş kurduğum yönetim panelinde bir popup gitmeyi bilmiyor yardım eder misin

Son düzenleme:
Merhaba tema RC serisine ayit 2.1.3 için uyumsuz yapan arkadaş bu işleri birakti haliyle temalar güncellenemedi.

Smf den bahsediyorsanız ben uzun süredir smf kullanıcısıyım. Şuan kurdulu olan forumum için bir iki defa saldırı olabilir denildi ama ben bişey hissetmedim. 🤷‍♂️ script olarak hacklenemez denilecek bir script olduğınu sanmıyorum. Her site hacklenebilir yeter ki işi bilen biri niyeti bozup saldırsın.

Smf den bahsediyorsanız ben uzun süredir smf kullanıcısıyım. Şuan kurdulu olan forumum için bir iki defa saldırı olabilir denildi ama ben bişey hissetmedim. 🤷‍♂️ script olarak hacklenemez denilecek bir script olduğınu sanmıyorum. Her site hacklenebilir yeter ki işi bilen biri niyeti bozup saldırsın.
Teşekurler kerem kardeşim Bende o kadar form scripti araştırdım en sonuda smf de karar kıldım Siz hangi temayı kulanıyorsunuz lin alma imkanım varmı

Hocam benim kullandığım tema @orhan hocam tarafından forumuma özel yapıldı. Buradaki temalardan ya da resmi sitedeki temalardan seçebilirsiniz. Kurulum ve sonrasında yardıma ihriyacınız olursa çekinmeden yazabilirsiniz

Hocam benim kullandığım tema @orhan hocam tarafından forumuma özel yapıldı. Buradaki temalardan ya da resmi sitedeki temalardan seçebilirsiniz. Kurulum ve sonrasında yardıma ihriyacınız olursa çekinmeden yazabilirsiniz
Saol güzel insan sadece merak etmiştim ilgin için teşekürler

son sürüme uyumlu değil sanırım ana sayfa calısmadı.

Geri
Üst Alt