Soru Mod Kurulumunda ve Bazı Kayıt İşlemlerinde Aldığım Hata

Merhaba, tekrar hoş geldiniz!

Bilgi sahibi olanlarla ihtiyaç duyanları buluşturmak, farklı bakış açılarına sahip insanları bir araya getirerek birbirlerini daha iyi anlamalarını sağlamak ve herkesin bilgisini paylaşmasını sağlamak istiyoruz.

Smf Smf yardim

Kerem

Moderator
Web sitesi
www.forumsever.com
Merhabalar, yeni bir mod kurarken ya da panelde bazı sayfalarda kayıt esnasında aşağıdaki hatayı alıyorum. Sanırım daha önce eklediğim kadırdığım bir modtan hasarlar kaldı ama bulamadım.

Kod:
array(13) { [0]=> array(3) { ["file"]=> string(66) "..../public_html/Sources/Subs.php" ["line"]=> int(5816) ["function"]=> string(9) "log_error" } [1]=> array(3) { ["file"]=> string(66) "..../public_html/Sources/Subs.php" ["line"]=> int(5603) ["function"]=> string(21) "call_integration_hook" } [2]=> array(3) { ["file"]=> string(66) "..../public_html/Sources/Subs.php" ["line"]=> int(4389) ["function"]=> string(16) "setupMenuContext" } [3]=> array(3) { ["file"]=> string(66) "..../public_html/Sources/Subs.php" ["line"]=> int(4546) ["function"]=> string(17) "setupThemeContext" } [4]=> array(3) { ["file"]=> string(66) "..../public_html/Sources/Subs.php" ["line"]=> int(4189) ["function"]=> string(15) "template_header" } [5]=> array(3) { ["file"]=> string(68) "..../public_html/Sources/Errors.php" ["line"]=> int(389) ["function"]=> string(6) "obExit" } [6]=> array(3) { ["file"]=> string(68) "..../public_html/Sources/Errors.php" ["line"]=> int(176) ["function"]=> string(25) "setup_fatal_error_context" } [7]=> array(3) { ["file"]=> string(75) "..../public_html/Sources/Subs-Db-mysql.php" ["line"]=> int(719) ["function"]=> string(11) "fatal_error" } [8]=> array(3) { ["file"]=> string(75) "..../public_html/Sources/Subs-Db-mysql.php" ["line"]=> int(494) ["function"]=> string(12) "smf_db_error" } [9]=> array(3) { ["file"]=> string(65) "..../public_html/Sources/Ads.php" ["line"]=> int(118) ["function"]=> string(12) "smf_db_query" } [10]=> array(3) { ["file"]=> string(65) "..../public_html/Sources/Ads.php" ["line"]=> int(85) ["function"]=> string(6) "addAds" } [11]=> array(3) { ["file"]=> string(67) "..../public_html/Sources/Admin.php" ["line"]=> int(501) ["function"]=> string(3) "Ads" } [12]=> array(3) { ["file"]=> string(59) "..../public_html/index.php" ["line"]=> int(205) ["function"]=> string(9) "AdminMain" } } Error loop.

Kerem addAds diye bir mod çakışma ypiyor sanırım.

Kerem addAds diye bir mod çakışma ypiyor sanırım.
Evet hocam, bir süredir mod yüklemelerinde benzer bir hata alıyordum. Reklamları Manuel eklemektense mod kullanayım dedim. Kurduğum moda reklam kodunu ekleyip kaydettiğimde bu hatayı aldım.

Mod un konusuna yazmak lazım hock sistemi yapıyor pek anlamadığım için ne desem lafügüzaf olur.

Hocam şimdilik kaldırcam, sadece modları alakalı değil sanırım. Yolunu bulabilirsem paylaşırım.

Geri
Üst Alt