Memcached hatası

Merhaba, tekrar hoş geldiniz!

Bilgi sahibi olanlarla ihtiyaç duyanları buluşturmak, farklı bakış açılarına sahip insanları bir araya getirerek birbirlerini daha iyi anlamalarını sağlamak ve herkesin bilgisini paylaşmasını sağlamak istiyoruz.

mmmusty

Kayitli Üye
Web sitesi
iemarket.site
Arkadaşlar sürekli yönetim kısmına girdiğimde altta ki hataları alıyorum

Kod:
Hata türü: Genel
2: current() expects parameter 1 to be array, bool given
 /html/Sources/CacheAPI-memcached.php (Satır 178)
Kod:
2: Memcache::connect(): Can't connect to :11211, php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known (0)

/html/Sources/CacheAPI-memcache.php (Satır 76)

Kod:
8: Memcache::connect(): Server  (tcp 11211, udp 0) failed with: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known (0)

Kod:
2: Memcache::connect(): php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known

bu sorunu nasıl çözebilirim

Merhaba sanırım 2.1 surumunu kullanıyorsunuz bu sorun düzeltilmiş bakiniz

Bu konuya baktım, fakat smf paketi vermiş. Sorunun çözümü ne hayla çözemedim :/

Smf 2.1 beta sürümü bir çok buğ güvenlik açığı bulunduran bir sistem biz kullanıyoruz gelişmesine katkıda bulunmak size tavsiyem 2.0 kullanın yakında yeni sürüm çıkacak gelişmiş sürümü.

orhan' Alıntı:
Smf 2.1 beta sürümü bir çok buğ güvenlik açığı bulunduran bir sistem biz kullanıyoruz gelişmesine katkıda bulunmak size tavsiyem 2.0 kullanın yakında yeni sürüm çıkacak gelişmiş sürümü.

resposive olmamasından dolayı sıkıntı. Yalnız ben 2.0.x den 2.1e geçtiğimde bu tip sıkıntı ile karşılaşmadım.

mmmusty' Alıntı:
Bu konuya baktım, fakat smf paketi vermiş. Sorunun çözümü ne hayla çözemedim :/

Merhaba Paketteki Sources klasöründeki ilgili tabloları karşılaştırıp ne gibi düzenleme yapılmış görüp düzelte bilirsiniz?

Geri
Üst Alt