Maintenance Mode

• Konbuyu başlatan fulltorent
  • Başlangıç tarihi

Merhaba, tekrar hoş geldiniz!

Bilgi sahibi olanlarla ihtiyaç duyanları buluşturmak, farklı bakış açılarına sahip insanları bir araya getirerek birbirlerini daha iyi anlamalarını sağlamak ve herkesin bilgisini paylaşmasını sağlamak istiyoruz.

F

fulltorent

Guest
Maintenance Mode

Okay faithful users...we're attempting to restore an older backup of the database...news will be posted once we're back!

SMF FORUM ACILMIYOR BU HATA VEYA BÖLÜMDE KALDI HİÇ BİRŞEY YAPMADAN . YAZILIMSAL HATA OLDUGUNU SÖYLEDİLER YARDIMCI OLACAK VAR MI ACABA ?

Forumunuz görünüşe göre bakım modunda.
Bu, normal kullanıcılara gösterilen varsayılan mesajdır ve yöneticiler dışındaki herkesin oturum açmasını durduracaktır.
Buradan repair_settings.php yi indirip ftp yardımı ile ana dizine atıp çıkan sayfadan onarımı yapın Maintenance Mode disable ederek çeliştirin isiniz bitikten sonra repair_settings.php yi silmeyi ihmal etmeyin bunları yaparken yedek alin.

ÇOK TEŞŞEKÜRLER . MESAJIN İÇİN ,

LAKİN YÖNETİCİ BENIM VE BÖYLE BİRŞEY YAPMADIM VE BENDE ŞUAN GİRİŞ FILAN YAPAMIYORUM ÇOKTA YAZILIMSAL BİLGİYE SAHİP DEGİLİM SORMAK İSTEDİĞİM NASIL ESKİ HALİNE YANİ DÜZELTEBİLİRİM .

üsteki konuyu güncelledim okuyunuz.

DOSYA ANA DİZİNE ATTIM AMA NASIL CALİŞTIRICAM SİTEYE UZANTISINI YAZIYORUM AMA YAPAMADIM . ÖM ATSAM BİLGİLERİMİ SİZİN DÜZELTME ŞANSINIZ OLURMU .

fulltorent' Alıntı:
bura geldim ama burda ne yapacagımı bilmiyorum .

eklediğiniz resimi sildim  şifrelerinizi içeriyordu tavsiyem şifrenizi değişin başkalarında görmüştür

Ekli dosyalar

• r.seting.png
    r.seting.png
    379.4 KB · Görüntüleme: 1
Oanyliyorum ama bir sonuca varamiyorum ben size bilgileri versem , yapma şansınız olur mu rica etsem ,

BİR DESTEK ALABİLİRMİYİM YARDIMCI OLACAK BİRİ VAR MI ACABA ?

YEDEK YÜKLENEREK KONU ÇÖZÜLMÜŞTÜR YARDIMCI OLAN ARKDAŞLARA YİNEDE TEŞŞKÜRLER.

Sorunun çözülmesine sevindim. Sorunun nasıl kaynaklandığını merak ettim. Herhangi bir modu kurmaya çalışırken mi hata verdi.

HAYIR KENDİLİĞNDEN OLAN BİRŞEY OLDU

Maintenance Mode GİRDİĞİMDE SADECE BU BİLGİ VARDI .

MADEM KONU ACILDI ŞU KONUDA YARDIMCI OLABİLECEK VAR MI ?

ŞİMDİ BEN SİMPLE PORTAL KULLANIYORUM BLOCK SİZİN İÇİN SECTİKLEİRM KISMI VAR NE ZAMNDIR SORUN YOK AMA ŞİMDİ YENİ EKLEME YAPMAK İSTEDİĞİMDE ŞU HATAYI ALIYORUM .

Bir Hata Meydana Geldi!
Database error in block code. Please check the code.

TEŞŞEKÜRLER.

PHP blok sanırım kullandığınız. Yalnış hatırlamıyorsam yeni ekleme yapmak için sadece resimlerin çekileceği bölümün id sini girmeniz yeterli oluyordu. Siz nasıl farklı bir değişiklik yapmış olabilir misiz? PHP blok içerisine eklediğiniz kodu ve yapmaya çalıştığınız değişikliğide yazar mısınız?

http://

AYNI KODU KOPLAYIP YAPIŞTIRIYORUM AMA VERİ TABANI HATASI GİBİ BİRŞEY DİYOR BİR HATA MEYDANA GELDİ DİYOR .

BU ONCEKİ YAPTIKLARIMDA SORUN YOK YENİ EKLEYİNCE HATA VERİYOR .

Bir Hata Meydana Geldi!
Database error in block code. Please check the code.

SORUN ANLADIGIM KADARIYLA KAYDETMEDE BİR PROBLEM VAR ÖN İZLEMEDE GÖSTERİYOR AMA KAYDETME İŞLEMİNDE HATA VERİYOR .

ONU NERDEN YAPIYORUM VEYA NASIL DUZELTEBİLİRİM.

VE BİR SORUN DAHA VAR AMA  ;D  ;D  ;D  BURAYI NASIL TÜRKÇE YAPABİLİRİM DÜZELTEBİLİRİM.

Geri
Üst Alt